ABRO čistič na kožu 472ml

Značka:

ABRO

Cena s DPH:

6,00 

Čistič na kožu a koženku ABRO


• ŠETRNÝ ošetruje všetky DRUHY kože a koženky

Prípravok má špeciálne zloženie na čistenie všetkých kožených a koženkových povrchov. Rýchlo a ľahko čistí od špiny, mastnoty a iných nečistôt. Unikátna formula s vyváženou úrovňou pH. Je využiteľný na ošetrenie interiérov automobilov, nábytku, obuvi a oblečenia v domácnosti, a ďalších kožených alebo koženkových prvkov.

 

NÁVOD NA POUŽITIE:
Starostlivo potřepejte.
Nastriekajte obsah na povrch určený na ošetrenie a opatrne utrite mäkkou utierkou. V prípade silného zašpinenia ošetrite opakovane.

 

UPOZORNENIE:

Nepoužívajte na semišové povrchy. Vždy prípravok vyskúšajte na málo viditeľnom mieste, aby ste sa uistili, že liek je vhodný a farba povrchu zostane zachovaná. Potom môžete použiť čistič na kožu a koženku ABRO, ktorý dodá povrchu prirodzený lesk a zvlhčí ho.

 

VAROVANIE:

Dráždi oči. Pri kontakte s očami je vymývajte vodou po dobu 15 minút. Skladujte mimo dosahu detí.
Ak je prípravok hermeticky uzavretý, má neobmedzenú dobu trvanlivosti.
OBSAH 472 ml
VYROBENÉ V USA, ABROU Industries, Inc.

abro

Už trištvrte storočia ABRO neustále trvá na kvalite a hodnote. Za posledných 75 rokov to bol náš záväzok voči našim distribútorom a ľuďom, ktorí používajú naše výrobky, čo podporilo rast našej spoločnosti. Keď sa pozrieme do budúcnosti, nikdy nezabudneme na základňu, na ktorej je postavený náš úspech.


Srdcom spoločnosti ABRO je naše svetové ústredie. Nachádza sa v South Bend v štáte Indiana v USA a združuje našich špecializovaných obchodných manažérov s odborníkmi na logistiku, aby bolo zaistené, že bude k dispozícii správna produktová kombinácia tam, kde je to potrebné. Našim obchodným manažérom pomáhajú vysoko profesionálni účtovníci, dizajnéri a ochrancovia značiek. Každý člen nášho oddaného personálu hladko spolupracuje, aby umožnil spoločnosti ABRO súťažiť a zvíťaziť proti najväčším spoločnostiam na svete.

abro

Naše svetové ústredie, ktoré sa nachádza v modernej budove, je 200 míľ južne od Detroitu a 90 míľ východne od Chicaga a je pulzom našej medzinárodnej obchodnej siete, ktorá poskytuje služby našim distribútorom po celom svete. Z našich podnikových zariadení spravujeme celú našu globálnu sieť špecializovaných distribútorov ABRO. Naše ústredie spoločnosti je živá prevádzka, ktorá je každý deň napájaná tak, aby zvládla rôzne potreby a požiadavky našich zákazníkov.

abro

Keď spoločnosť ABRO vstupuje do poslednej štvrtiny svojho prvého storočia podnikania, odporúčame chrániť hodnoty, ktoré nás priviedli k tomuto bodu. Zaväzujeme sa rozširovať svoje obzory, aby sme zabezpečili, že budeme naďalej dobre slúžiť našim partnerom a zákazníkom. Spoločnosť ABRO sa nezdržuje minulosti, ale nezabúda na ňu. Pripravuje sa dosiahnuť ešte väčšie výšky a ešte viac obohatiť svoju rodinu distribútorov.

abro

Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, je ABRO….

Dôveryhodné meno na celom svete ®

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.