Aktuálny režim (asi.. už sa v tom strácame..)

Od 19. 1. môžu do našej predajne všetci zákazníci (s respirátorom). Prosíme o dodržiavanie hygienických nariadení.

KONDICIONER NA KOZU A KOZENKU 472ml

Značka: ABRO

Cena s DPH: 6,00 

PROSTRIEDOK NA KOŽU A Koženka ABROU


Chráni, Zvlhčuje a obnovujú VŠETKY DRUHY kože a koženky
Predchádza popraskaniu a predčasnému starnutiu kože. Obsahuje prírodné látky, ktoré chránia pred vplyvom UV žiarenia, čo pomáha ochrane pred vyblednutím a popraskaním. Zachováva elastickosť všetkých druhov kože a koženky. Môže byť použitý pre opracovanie interiérov automobilov, nábytku, oblečenia v domácnosti a iných kožených alebo koženkových prvkov.

 

NÁVOD NA POUŽITIE:
Uistite sa, že je opracovávaný povrch čistý.
Rozprášte prípravok a votrite do povrchu plynulými krúživými pohybmi.
Počkajte 15-30 minút a vyleštite mäkkou látkou.
UPOZORNENIE: Nepoužívajte na semišové povrchy! Prípravok vždy vyskúšajte na malom skrytom mieste, aby ste sa uistili o vhodnosti prípravku.

 

VAROVANIE:

Dráždi oči. Pri kontakte s očami vymývajte tečúcou vodou po dobu 15 minút. Skladujte mimo dosahu detí
Ak je prípravok hermeticky uzavretý, má neobmedzenú dobu trvanlivosti.
Obsah 472 ml
VYROBENÉ V USA, ABROU Industries, Inc.

abro

Už trištvrte storočia ABRO neustále trvá na kvalite a hodnote. Za posledných 75 rokov to bol náš záväzok voči našim distribútorom a ľuďom, ktorí používajú naše výrobky, čo podporilo rast našej spoločnosti. Keď sa pozrieme do budúcnosti, nikdy nezabudneme na základňu, na ktorej je postavený náš úspech.


Srdcom spoločnosti ABRO je naše svetové ústredie. Nachádza sa v South Bend v štáte Indiana v USA a združuje našich špecializovaných obchodných manažérov s odborníkmi na logistiku, aby bolo zaistené, že bude k dispozícii správna produktová kombinácia tam, kde je to potrebné. Našim obchodným manažérom pomáhajú vysoko profesionálni účtovníci, dizajnéri a ochrancovia značiek. Každý člen nášho oddaného personálu hladko spolupracuje, aby umožnil spoločnosti ABRO súťažiť a zvíťaziť proti najväčším spoločnostiam na svete.

abro

Naše svetové ústredie, ktoré sa nachádza v modernej budove, je 200 míľ južne od Detroitu a 90 míľ východne od Chicaga a je pulzom našej medzinárodnej obchodnej siete, ktorá poskytuje služby našim distribútorom po celom svete. Z našich podnikových zariadení spravujeme celú našu globálnu sieť špecializovaných distribútorov ABRO. Naše ústredie spoločnosti je živá prevádzka, ktorá je každý deň napájaná tak, aby zvládla rôzne potreby a požiadavky našich zákazníkov.

abro

Keď spoločnosť ABRO vstupuje do poslednej štvrtiny svojho prvého storočia podnikania, odporúčame chrániť hodnoty, ktoré nás priviedli k tomuto bodu. Zaväzujeme sa rozširovať svoje obzory, aby sme zabezpečili, že budeme naďalej dobre slúžiť našim partnerom a zákazníkom. Spoločnosť ABRO sa nezdržuje minulosti, ale nezabúda na ňu. Pripravuje sa dosiahnuť ešte väčšie výšky a ešte viac obohatiť svoju rodinu distribútorov.

abro

Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, je ABRO….

Dôveryhodné meno na celom svete ®

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.