Našli ste chybu?

Náš eshop neustále rozvíjame. Pomôžte nám nájsť chybu a stránku vylepšiť! 
Ak narazíte v eshope na chybu, informujte nás prosím. Budeme vám veľmi vďační, ak chybu nahlásite.

LEPIDLO EPOX.S OCEL.PRAS. ZA STUDENA LEPENIE ZA STUDENA-PLASTELINA DO 260°C

Značka: ABRO

Cena s DPH: 2,21 

Zváranie za studena ABRO STEEL
Zváranie za studena ( lepidlo ) je epoxidové lepidlo - plastelína s prídavkom oceľového prášku . Lepí kov , drevo , keramiku , sklo , plast . Je odolný voči agresívnymi prostredie , v ktorom si uchováva svoje vlastnosti do teploty 260 ° С . Bez odpadu . Jednoduchá aplikácia .


POUŽITIE : zváranie za studena je univerzálny prostriedok pre opravu , obnovenie a výrobu širokého okruhu výrobkov :
V ÁUT možno zváranie za studena použiť pre nádrže , chladiče , tlmiče , kryty batérií , dna Karter , hlavy valcov , dielov karosérie .
V DOMÁCNOSTI je často zváranie za studena nevyhnutné pri nábytku , sanitárnej techniky , potrubia studenej a horúcej vody , akvárií , náradie , skla a zrkadiel , záhradného náradia a mnohého ďalšieho .
 
ABRO STEEL zväčšuje svoj objem pri tuhnutí , tj vzniká efekt špuntu . Týmto spôsobom je možná oprava pri vytekaniu kvapaliny z poškodeného sacieho potrubia či dokonca pod vodou , a preto je zváranie za studena ABRO STEEL nenahraditeľné pri oprave sanitárnej techniky , Karter a jachet.Po zatvrdnutí prípravok umožňuje opracovanie na sústruhu , brúsenie , vŕtanie , závitovanie a dokonca náter . Ľahko opravíte odlomený či stratený diel prilepením .

 

NÁVOD NA POUŽITIE :
- Pred použitím zbavte povrch nečistôt a mastnôt . Pre lepšiu priľnavosť povrch zdrsnite .
- Odrežte potrebné množstvo prípravku priečnym rezom . Namočte ruky do vody a rozmiešajte prípravok pre dosiahnutie homogénnej konzistencie ( musí sa zahriať ) .
- Naneste prípravok na povrch v potrebnom tvare . Pri použití pod vodou pritlačte hmotu k povrchu a držte ju , kým sa neprilepí .
- Hmota pre zváranie za studena zatvrdne v rozmedzí 1 hodiny do 24 hodín , v závislosti od vrstvy použitého prípravku , teploty atď
Dielektrická pevnosť - 400 V / mm @ 0,1215 m
FYZIKÁLNE VLASTNOSTI :
Hustota zváranie za studena - 1,9 g/cm3
Pevnosť v tlaku - 1176 atm
Pevnosť v ťahu - 392 atm
Modul pružnosti - 3,9 x 104 atm
Pevnosť v šmyku - 52atm
Tvrdosť - 85 atm
Maximálna teplota - 260 ° С
VAROVANIE : Obsahuje epoxy - amidové živice . Po použití si umyte ruky mydlom . V prípade kontaktu s očami si ich vymyte vodou a vyhľadajte lekára . DRŽTE MIMO DOSAHU DETÍ .
Má neobmedzenú dobu trvanlivosti .
Váha netto : 70 g 
VYROBENÉ V USA , ABRO Industries , Inc .

Podobné produkty

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.