LEPIDLO SEKUNDOVE 3g KOV+SKLO

Značka:

ABRO

Cena s DPH:

0,60 

Jedná sa o kyanoakrylátové lepidlo, ktoré v sekundách zalepí väčšinu neporéznych materiálov. Lepí permanentne, je číre a extrémne silné.

 

Návod:

1. Držte tubu jemne.

2. Otvorte viečko a špendlíkom prepichnite plombu.

3. Naneste jednu kvapku lepidla na jednu z lepených plôšok (1 kvapka stačí na plochu 5cm2).

4. stlačte plôšky k sebe a držte 15 sekúnd pri sebe bez pohybu.

5. Nechajte pôsobiť pár minút. Očistite hubičku lepidla a vráťte uzáver. Prebytok lepidla je možné očistiť acetónom alebo odlakovačom. Skladujte v chlade.

 

Pozor:

Obsahuje Estery kyanoakrylátu.Zabraňte vdychovaniu pár. Používajte v dobre vetraných priestoroch. Pri kontakte s očami prípadne kožou, oplachujte 15 min. Keď by došlo k zlepeniu viečok, neodtrhujte a vyhľadajte lekára. Po použití si umyte ruky mydlom. Škodlivé pri akomkoľvek vnútornom použití, nesnažte sa vyvrátiť, vyhľadajte lekára. Držte MIMO dosah detí.

abro

Už trištvrte storočia ABRO neustále trvá na kvalite a hodnote. Za posledných 75 rokov to bol náš záväzok voči našim distribútorom a ľuďom, ktorí používajú naše výrobky, čo podporilo rast našej spoločnosti. Keď sa pozrieme do budúcnosti, nikdy nezabudneme na základňu, na ktorej je postavený náš úspech.


Srdcom spoločnosti ABRO je naše svetové ústredie. Nachádza sa v South Bend v štáte Indiana v USA a združuje našich špecializovaných obchodných manažérov s odborníkmi na logistiku, aby bolo zaistené, že bude k dispozícii správna produktová kombinácia tam, kde je to potrebné. Našim obchodným manažérom pomáhajú vysoko profesionálni účtovníci, dizajnéri a ochrancovia značiek. Každý člen nášho oddaného personálu hladko spolupracuje, aby umožnil spoločnosti ABRO súťažiť a zvíťaziť proti najväčším spoločnostiam na svete.

abro

Naše svetové ústredie, ktoré sa nachádza v modernej budove, je 200 míľ južne od Detroitu a 90 míľ východne od Chicaga a je pulzom našej medzinárodnej obchodnej siete, ktorá poskytuje služby našim distribútorom po celom svete. Z našich podnikových zariadení spravujeme celú našu globálnu sieť špecializovaných distribútorov ABRO. Naše ústredie spoločnosti je živá prevádzka, ktorá je každý deň napájaná tak, aby zvládla rôzne potreby a požiadavky našich zákazníkov.

abro

Keď spoločnosť ABRO vstupuje do poslednej štvrtiny svojho prvého storočia podnikania, odporúčame chrániť hodnoty, ktoré nás priviedli k tomuto bodu. Zaväzujeme sa rozširovať svoje obzory, aby sme zabezpečili, že budeme naďalej dobre slúžiť našim partnerom a zákazníkom. Spoločnosť ABRO sa nezdržuje minulosti, ale nezabúda na ňu. Pripravuje sa dosiahnuť ešte väčšie výšky a ešte viac obohatiť svoju rodinu distribútorov.

abro

Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, je ABRO….

Dôveryhodné meno na celom svete ®

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.