Lockdownový režim

SERVIS otvorený     Pre objednanie sa volať:  0915 856 342.

E-SHOP otvorený.     Pre viac informácií volať:  0907 993 649.

PREDAJŇA                  Funguje ako výdajné miesto. Po e-shopovej, e-mailovej, alebo telefonickej objednávke, si môžete tovar vyzdvihnúť aj osobne v pracovných dňoch od 08:00 do 17:00.

Pri objednávke nad 50€ - POŠTOVÉ ZDARMA.

Všetky vaše objednávky sa snažíme odoslať ešte v deň objednania, ale pri objednávaní tovaru ktorý nie je skladom, prosím počítajte s o niečo dlhšou dodacou dobou. Naši dodávatelia pracujú tiež v obmedzenom režime.

Ďakujeme za pochopenie..

LESTENKA NA AUTO FAREBNA 473g

Značka: ABRO

Cena s DPH: 4,91 

Farebná leštenka na auto ABROU pre zvýraznenie farby
ČERVENÁ * ČIERNA * METALÍZA * MODRÁ * ZELENÁ * BIELA


Vlastností lieku je zvýraznenie a rozžiarenie farby automobilu. Tónuje, prifarbuje a zakrýva škrabance a iné vonkajšie defekty. Vytvára ochrannú vrstvu proti vode a nečistotám, zvýrazňuje lesk. Letenka sa vyrába v šiestich farbách - bielej, čiernej, červenej, modrej, zelenej a metalíze, čo umožňuje jeho použitie pre väčšinu vyrábaných automobilov.

 

NÁVOD NA POUŽITIE:
1. Dôkladne umyte automobil a nechajte uschnúť. Nepoužívajte leštenku pri teplote nižšej ako 10 ° С alebo ju aplikujte na zahriaty povrch. Vyhnite sa priamemu slnku.
2. Pred použitím prípravok dôkladne pretrepte. Zvlčete kúsok mäkkej utierky alebo hubku a kruhovými pohybmi nanášajte na časť povrchu (prípravok najskôr vyskúšajte na malej ploche povrchu). Nepoužívajte prípravok na vinylový kaučuk, drevo, sklo alebo na farbu používanú v domácnosti.
3. Rovnakými kruhovými pohybmi naneste väčšiu vrstvu leštěnky na povrch preliačený a poškriabaný. V tomto prípade môže byť potrebné vykonať aplikácii ďalšej vrstvy.

 

POZNÁMKA:

leštenka nie je určená pre obnovu povrchu s hlbokými škrabancami alebo popraskané farbou.
4. Počkajte, kým vosk úplne zaschne (5-10 minút), zvyšky odstráňte suchou utierkou a následne šúchajte kým nedosiahnete záživého lesku.

 

VAROVANIE:

V prípade prehltnutia je prípravok zdravie veľmi nebezpečný. Vyvolajte zvracanie. V prípade kontaktu s očami dôkladne vymývajte vodou po dobu 15 minút. Okamžite vyhľadajte lekára. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a oblečením. Dôkladne si umyte ruky mydlom alebo čističom na ruky. Skladujte mimo dosahu detí.
Ak je prípravok hermeticky uzavretý, má neobmedzenú dobu trvanlivosti.
Váha netto 473 g
VYROBENÉ V USA, ABROU Industries, Inc.

abro

Už trištvrte storočia ABRO neustále trvá na kvalite a hodnote. Za posledných 75 rokov to bol náš záväzok voči našim distribútorom a ľuďom, ktorí používajú naše výrobky, čo podporilo rast našej spoločnosti. Keď sa pozrieme do budúcnosti, nikdy nezabudneme na základňu, na ktorej je postavený náš úspech.


Srdcom spoločnosti ABRO je naše svetové ústredie. Nachádza sa v South Bend v štáte Indiana v USA a združuje našich špecializovaných obchodných manažérov s odborníkmi na logistiku, aby bolo zaistené, že bude k dispozícii správna produktová kombinácia tam, kde je to potrebné. Našim obchodným manažérom pomáhajú vysoko profesionálni účtovníci, dizajnéri a ochrancovia značiek. Každý člen nášho oddaného personálu hladko spolupracuje, aby umožnil spoločnosti ABRO súťažiť a zvíťaziť proti najväčším spoločnostiam na svete.

abro

Naše svetové ústredie, ktoré sa nachádza v modernej budove, je 200 míľ južne od Detroitu a 90 míľ východne od Chicaga a je pulzom našej medzinárodnej obchodnej siete, ktorá poskytuje služby našim distribútorom po celom svete. Z našich podnikových zariadení spravujeme celú našu globálnu sieť špecializovaných distribútorov ABRO. Naše ústredie spoločnosti je živá prevádzka, ktorá je každý deň napájaná tak, aby zvládla rôzne potreby a požiadavky našich zákazníkov.

abro

Keď spoločnosť ABRO vstupuje do poslednej štvrtiny svojho prvého storočia podnikania, odporúčame chrániť hodnoty, ktoré nás priviedli k tomuto bodu. Zaväzujeme sa rozširovať svoje obzory, aby sme zabezpečili, že budeme naďalej dobre slúžiť našim partnerom a zákazníkom. Spoločnosť ABRO sa nezdržuje minulosti, ale nezabúda na ňu. Pripravuje sa dosiahnuť ešte väčšie výšky a ešte viac obohatiť svoju rodinu distribútorov.

abro

Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, je ABRO….

Dôveryhodné meno na celom svete ®

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.