Aktuálny režim (asi.. už sa v tom strácame..)

Od 19. 1. môžu do našej predajne všetci zákazníci (s respirátorom). Prosíme o dodržiavanie hygienických nariadení.

ODMASTOVAC KARBUR.SPREJ 340g

Značka: ABRO

Cena s DPH: 3,80 

Odmasťovač karburátora ABROU vstrebáva sa, rozpúšťa a čistí usadené nečistoty, vrátane dechtu a uhlíka.

 

NÁVOD NA POUŽITIE:

Odstráňte vzduchový filter a naneste odmasťovač na karburátor zvnútra i zvonku. Naštartujte motor a niekoľkokrát vystreknite prostriedok do karburátora. Dobre očistite oblasť vzduchových klapiek. Prostriedok veľmi efektívne čistí úplne alebo čiastočne rozobratý karburátor aj ďalšie súčiastky motora.

 

VAROVANIE:

Ak dôjde ku kontaktu lieku s lakovanými povrchmi, zasiahnuté miesto okamžite utrite a opláchnite vodou. Prípravok je veľmi horľavý. Nepoužívajte v dosahu otvoreného ohňa, zdrojov iskrenia a ďalších potenciálnych zdrojov vzplanutia. Nepoužívajte na čistenie zariadenia, ktoré sú pod prúdom. Nevystavujte teplote vyššej ako 49 ° С. V prípade kontaktu s očami a kožou je umývajte vodou pod dobu 15 minút. Držte mimo dosahu detí. Neobsahuje chemikálie rozkladajúce ozón.
Ak je prípravok hermeticky uzavretý, má neobmedzenú dobu trvanlivosti.

 

Váha 283 g
VYROBENÉ V USA, ABROU Industries, Inc.

abro

Už trištvrte storočia ABRO neustále trvá na kvalite a hodnote. Za posledných 75 rokov to bol náš záväzok voči našim distribútorom a ľuďom, ktorí používajú naše výrobky, čo podporilo rast našej spoločnosti. Keď sa pozrieme do budúcnosti, nikdy nezabudneme na základňu, na ktorej je postavený náš úspech.


Srdcom spoločnosti ABRO je naše svetové ústredie. Nachádza sa v South Bend v štáte Indiana v USA a združuje našich špecializovaných obchodných manažérov s odborníkmi na logistiku, aby bolo zaistené, že bude k dispozícii správna produktová kombinácia tam, kde je to potrebné. Našim obchodným manažérom pomáhajú vysoko profesionálni účtovníci, dizajnéri a ochrancovia značiek. Každý člen nášho oddaného personálu hladko spolupracuje, aby umožnil spoločnosti ABRO súťažiť a zvíťaziť proti najväčším spoločnostiam na svete.

abro

Naše svetové ústredie, ktoré sa nachádza v modernej budove, je 200 míľ južne od Detroitu a 90 míľ východne od Chicaga a je pulzom našej medzinárodnej obchodnej siete, ktorá poskytuje služby našim distribútorom po celom svete. Z našich podnikových zariadení spravujeme celú našu globálnu sieť špecializovaných distribútorov ABRO. Naše ústredie spoločnosti je živá prevádzka, ktorá je každý deň napájaná tak, aby zvládla rôzne potreby a požiadavky našich zákazníkov.

abro

Keď spoločnosť ABRO vstupuje do poslednej štvrtiny svojho prvého storočia podnikania, odporúčame chrániť hodnoty, ktoré nás priviedli k tomuto bodu. Zaväzujeme sa rozširovať svoje obzory, aby sme zabezpečili, že budeme naďalej dobre slúžiť našim partnerom a zákazníkom. Spoločnosť ABRO sa nezdržuje minulosti, ale nezabúda na ňu. Pripravuje sa dosiahnuť ešte väčšie výšky a ešte viac obohatiť svoju rodinu distribútorov.

abro

Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, je ABRO….

Dôveryhodné meno na celom svete ®

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.