Aktuálny režim (asi.. už sa v tom strácame..)

Od 19. 1. môžu do našej predajne všetci zákazníci (s respirátorom). Prosíme o dodržiavanie hygienických nariadení.

PRIPRAVOK PROTI PREKLZ.REMENA 170g

Značka: ABRO

Cena s DPH: 3,45 

Prípravok proti preklzu remeňov ABRO
Okamžite odstraňuje škrípanie
Zlepšuje záber remeňov
predchádza preklzávaniu
Zlepšuje prácu motora
Vsakuje sa a regeneruje všetky druhy remeňov, klinové, ploché, kruhové a ozubených remeňov na báze gumy, kože a tkanín. Vracia flexibilitu a pružnosť. Eliminuje kvílenie a preklz. Predlžuje životnosť a redukuje ničenia remeňov vplyvom tepla, zimy, vody, vlhkosti, prachu a špiny.
Možno použiť pre: remene u posilňovačov riadenia, vodných púmp, klimatizáciou, dielenských strojov, šijacích strojov a pod.

 

NÁVOD NA POUŽITIE:

Předpoužitím dôkladne pretrepte.
Držte tlakovú nádobu zvisle. Za voľnobehu nastriekajte na remeň z vnútornej časti kým sa nevytvorí súvislá vrstva. Neškodí farbám.
Odporúča sa pravidelné používanie pre zlepšenie práce remeňa.

 

VAROVANIE:

Obsahuje Hexán, polybutan a izobután. Používajte v dobre odvetrávané miestnosti. Vdychovanie výparov môže poškodiť zdravie či dokonca spôsobiť smrť. Neprepichujte, nespaľujte a nedržte na priamom slnku. Maximálna teplota 49oC. Držte mimo dosahu detí.
Pri kontakte s očami je vymývajte vodou po dobu 15 minút a vyhľadajte lekára. Pri prehltnutí nevyvolávajte vracanie a okamžite vyhľadajte lekára. Pri kontakte s pokožkou umyte zasiahnuté miesto vodou s mydlom, vyjdite na čerstvý vzduch, vyhľadajte lekára.
Ak je prípravok hermeticky uzavretý, má neobmedzenú dobu trvanlivosti.
Váha netto 170 g
VYROBENÉ V USA, ABROU Industries, Inc.

abro

Už trištvrte storočia ABRO neustále trvá na kvalite a hodnote. Za posledných 75 rokov to bol náš záväzok voči našim distribútorom a ľuďom, ktorí používajú naše výrobky, čo podporilo rast našej spoločnosti. Keď sa pozrieme do budúcnosti, nikdy nezabudneme na základňu, na ktorej je postavený náš úspech.


Srdcom spoločnosti ABRO je naše svetové ústredie. Nachádza sa v South Bend v štáte Indiana v USA a združuje našich špecializovaných obchodných manažérov s odborníkmi na logistiku, aby bolo zaistené, že bude k dispozícii správna produktová kombinácia tam, kde je to potrebné. Našim obchodným manažérom pomáhajú vysoko profesionálni účtovníci, dizajnéri a ochrancovia značiek. Každý člen nášho oddaného personálu hladko spolupracuje, aby umožnil spoločnosti ABRO súťažiť a zvíťaziť proti najväčším spoločnostiam na svete.

abro

Naše svetové ústredie, ktoré sa nachádza v modernej budove, je 200 míľ južne od Detroitu a 90 míľ východne od Chicaga a je pulzom našej medzinárodnej obchodnej siete, ktorá poskytuje služby našim distribútorom po celom svete. Z našich podnikových zariadení spravujeme celú našu globálnu sieť špecializovaných distribútorov ABRO. Naše ústredie spoločnosti je živá prevádzka, ktorá je každý deň napájaná tak, aby zvládla rôzne potreby a požiadavky našich zákazníkov.

abro

Keď spoločnosť ABRO vstupuje do poslednej štvrtiny svojho prvého storočia podnikania, odporúčame chrániť hodnoty, ktoré nás priviedli k tomuto bodu. Zaväzujeme sa rozširovať svoje obzory, aby sme zabezpečili, že budeme naďalej dobre slúžiť našim partnerom a zákazníkom. Spoločnosť ABRO sa nezdržuje minulosti, ale nezabúda na ňu. Pripravuje sa dosiahnuť ešte väčšie výšky a ešte viac obohatiť svoju rodinu distribútorov.

abro

Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, je ABRO….

Dôveryhodné meno na celom svete ®

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.