Aktuálny režim (asi.. už sa v tom strácame..)

Od 19. 1. môžu do našej predajne všetci zákazníci (s respirátorom). Prosíme o dodržiavanie hygienických nariadení.

VAZELINA LITHIOVA SPREJ BIELA 284g

Značka: ABRO

Cena s DPH: 4,95 

Lítiová vazelína v spreji ABROU biela
Na premazanie všetkých druhov kovov
Ochraňuje pred koróziou a hrdzou
Nezamŕza, nesteká, nezasychá a nezmýva sa
Veľmi vhodný pre pánty

 

NÁVOD NA POUŽITIE:
Pred použitím dôkladne pretrepte tlakovú fľašu.
Nastriekajte na povrch, určený na premazanie. Použite trubičku pre presnejšie aplikáciu na zle dostupné miesta.
Je veľmi vhodný pre použitie v automobile, na priemyselné účely, pri stavbe lodí, v poľnohospodárstve av domácnosti. Premazáva a ochraňujte dverné pánty, petlice, antény, káble, okenné mechanizmy, pružiny kufra a kapoty, mechanizmy pre polohovanie sedadiel, stierače, brzdové komponenty, vačky prerušovača rozdeľovača, náradie, reťaze, káble, ozubené kolesá, rotujúce valce, garážové a posuvné dvere , klimatizácia, okná, kosačky na trávu a ďalšie mechanizmy a zariadenia.

 

VAROVANIE:

Horľavina. Obsahuje ropné destiláty. Prípravok je nebezpečný, pri vnútornom užití môže spôsobiť smrť. Nevyvolávajte zvracanie. Vypite veľké množstvo vody a vyhľadajte lekára. V žiadnom prípade neužívať adrenalín. Dráždi oči a pokožku. Pri kontakte s pokožkou umyte zasiahnuté miesto vodou s mydlom. Pri kontakte s očami je vymývajte vodou po dobu 15 minút. Vdychovanie výparov môže poškodiť zdravie. Používajte v dobre odvetrávané miestnosti. Držte mimo dosahu otvoreného ohňa a iskreniu. Neprepichujte a nespaľujte tlakovú fľašu. Neskladujte na priamom slnku alebo pri teplote vyššej ako 48 ° С, pretože môže dôjsť k explózii. Držte mimo dosahu detí.
Ak je prípravok hermeticky uzavretý, má neobmedzenú dobu trvanlivosti.
Váha netto 284 g
VYROBENÉ V USA, ABROU Industries, Inc.cz

abro

Už trištvrte storočia ABRO neustále trvá na kvalite a hodnote. Za posledných 75 rokov to bol náš záväzok voči našim distribútorom a ľuďom, ktorí používajú naše výrobky, čo podporilo rast našej spoločnosti. Keď sa pozrieme do budúcnosti, nikdy nezabudneme na základňu, na ktorej je postavený náš úspech.


Srdcom spoločnosti ABRO je naše svetové ústredie. Nachádza sa v South Bend v štáte Indiana v USA a združuje našich špecializovaných obchodných manažérov s odborníkmi na logistiku, aby bolo zaistené, že bude k dispozícii správna produktová kombinácia tam, kde je to potrebné. Našim obchodným manažérom pomáhajú vysoko profesionálni účtovníci, dizajnéri a ochrancovia značiek. Každý člen nášho oddaného personálu hladko spolupracuje, aby umožnil spoločnosti ABRO súťažiť a zvíťaziť proti najväčším spoločnostiam na svete.

abro

Naše svetové ústredie, ktoré sa nachádza v modernej budove, je 200 míľ južne od Detroitu a 90 míľ východne od Chicaga a je pulzom našej medzinárodnej obchodnej siete, ktorá poskytuje služby našim distribútorom po celom svete. Z našich podnikových zariadení spravujeme celú našu globálnu sieť špecializovaných distribútorov ABRO. Naše ústredie spoločnosti je živá prevádzka, ktorá je každý deň napájaná tak, aby zvládla rôzne potreby a požiadavky našich zákazníkov.

abro

Keď spoločnosť ABRO vstupuje do poslednej štvrtiny svojho prvého storočia podnikania, odporúčame chrániť hodnoty, ktoré nás priviedli k tomuto bodu. Zaväzujeme sa rozširovať svoje obzory, aby sme zabezpečili, že budeme naďalej dobre slúžiť našim partnerom a zákazníkom. Spoločnosť ABRO sa nezdržuje minulosti, ale nezabúda na ňu. Pripravuje sa dosiahnuť ešte väčšie výšky a ešte viac obohatiť svoju rodinu distribútorov.

abro

Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, je ABRO….

Dôveryhodné meno na celom svete ®

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.