Lockdownový režim

SERVIS otvorený     Pre objednanie sa volať:  0915 856 342.

E-SHOP otvorený.     Pre viac informácií volať:  0907 993 649.

PREDAJŇA                  Funguje ako výdajné miesto. Po e-shopovej, e-mailovej, alebo telefonickej objednávke, si môžete tovar vyzdvihnúť aj osobne v pracovných dňoch od 08:00 do 17:00.

Pri objednávke nad 50€ - POŠTOVÉ ZDARMA.

Všetky vaše objednávky sa snažíme odoslať ešte v deň objednania, ale pri objednávaní tovaru ktorý nie je skladom, prosím počítajte s o niečo dlhšou dodacou dobou. Naši dodávatelia pracujú tiež v obmedzenom režime.

Ďakujeme za pochopenie..

VOSK NA AUTO SO SILKONOM 470ml

Značka: ABRO

Cena s DPH: 5,90 

Silikónový čistič a vosk na auto ABRO

Je rýchlo a ľahko použiteľný, pridáva žiarivosť a lesk. Vosk na auto ABRO čistí a chráni automobil pred zašpinením takými nečistotami, akým sú rastlinné šťavy, asfalt a cestná špina. Vytvára silikónový film, ktorý chráni automobil po celý rok. Vosk na autá ABRO uchová ideálny vonkajší vzhľad vášho vozidla.
Vosk na autá možno používať iv domácnosti na keramické a chrómované povrchy atď Jedna tlaková fľaša postačí na 5-10 ošetrenie automobilu.

 

NÁVOD NA POUŽITIE

pred použitím dôkladne pretrepte. Pred aplikáciou vosku sa uistite, že povrch je dobre očistený. Naneste prípravok na mäkkú utierku a vtierajte do povrchu kruhovými pohybmi. Neodporúča sa nanášať vosk rovno na ošetrovanú plochu. Počkajte, až vosk úplne zaschne a vytvorí matnú vrstvu, potom ho vyleštite pomocou čistej utierky kruhovými pohybmi do úplného lesku. Vosk na autá je možné používať pod priamym slnečným žiarením.

 

VAROVANIE:

Vosk na auto obsahuje ropné destiláty. V prípade prehltnutia vyvolajte zvracanie. Pri kontakte s očami je starostlivo vymývajte veľkým množstvom vody po dobu 15 minút. Okamžite vyhľadajte lekára. Skladujte mimo dosahu detí.
Ak je prípravok hermeticky uzavretý, má neobmedzenú dobu trvanlivosti.
Váha netto 473 ml
VYROBENÉ V USA, ABRO Industries, Inc.

abro

Už trištvrte storočia ABRO neustále trvá na kvalite a hodnote. Za posledných 75 rokov to bol náš záväzok voči našim distribútorom a ľuďom, ktorí používajú naše výrobky, čo podporilo rast našej spoločnosti. Keď sa pozrieme do budúcnosti, nikdy nezabudneme na základňu, na ktorej je postavený náš úspech.


Srdcom spoločnosti ABRO je naše svetové ústredie. Nachádza sa v South Bend v štáte Indiana v USA a združuje našich špecializovaných obchodných manažérov s odborníkmi na logistiku, aby bolo zaistené, že bude k dispozícii správna produktová kombinácia tam, kde je to potrebné. Našim obchodným manažérom pomáhajú vysoko profesionálni účtovníci, dizajnéri a ochrancovia značiek. Každý člen nášho oddaného personálu hladko spolupracuje, aby umožnil spoločnosti ABRO súťažiť a zvíťaziť proti najväčším spoločnostiam na svete.

abro

Naše svetové ústredie, ktoré sa nachádza v modernej budove, je 200 míľ južne od Detroitu a 90 míľ východne od Chicaga a je pulzom našej medzinárodnej obchodnej siete, ktorá poskytuje služby našim distribútorom po celom svete. Z našich podnikových zariadení spravujeme celú našu globálnu sieť špecializovaných distribútorov ABRO. Naše ústredie spoločnosti je živá prevádzka, ktorá je každý deň napájaná tak, aby zvládla rôzne potreby a požiadavky našich zákazníkov.

abro

Keď spoločnosť ABRO vstupuje do poslednej štvrtiny svojho prvého storočia podnikania, odporúčame chrániť hodnoty, ktoré nás priviedli k tomuto bodu. Zaväzujeme sa rozširovať svoje obzory, aby sme zabezpečili, že budeme naďalej dobre slúžiť našim partnerom a zákazníkom. Spoločnosť ABRO sa nezdržuje minulosti, ale nezabúda na ňu. Pripravuje sa dosiahnuť ešte väčšie výšky a ešte viac obohatiť svoju rodinu distribútorov.

abro

Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, je ABRO….

Dôveryhodné meno na celom svete ®

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.