Lockdownový režim

SERVIS otvorený     Pre objednanie sa volať:  0915 856 342.

E-SHOP otvorený.     Pre viac informácií volať:  0907 993 649.

PREDAJŇA                  Funguje ako výdajné miesto. Po e-shopovej, e-mailovej, alebo telefonickej objednávke, si môžete tovar vyzdvihnúť aj osobne v pracovných dňoch od 08:00 do 17:00.

Pri objednávke nad 50€ - POŠTOVÉ ZDARMA.

Všetky vaše objednávky sa snažíme odoslať ešte v deň objednania, ale pri objednávaní tovaru ktorý nie je skladom, prosím počítajte s o niečo dlhšou dodacou dobou. Naši dodávatelia pracujú tiež v obmedzenom režime.

Ďakujeme za pochopenie..

VYPLACH CHLADICA 354ml AB505

Značka: ABRO

Cena s DPH: 2,70 

Výplach CHLADIČE ABROU


Koncentrovaný, vysoko účinný prípravok na výplach všetkých typov systémov kvapalinového chladenia. Čistí ako od usadenín a hrdze, tak aj od zvyškov oleja a ďalších ropných produktov. Prítomnosť nemrznúcej zmesi v systéme chladenia nemá vplyv na účinnosť lieku.

 

NÁVOD NA POUŽITIE:

Nalejte obsah fľaše do studeného chladiča a zapnite motor. Po dosiahnutí pracovnej teploty nechajte motor pracovať na voľnobeh po dobu 10-30 minút, potom motor vypnite a nechajte ho vychladnúť. Otvorte vypúšťací ventil, súčasne dolievajte vodu do chladiča a opäť zapnite motor (nikdy nedolievajte studenú vodu do horúceho alebo prázdneho systému chladenia). Preplachujte systém chladenia po dobu 1-5 minút, kým vytekajúca voda nie je priezračná. Vypnite motor, vypustite vodu a naplňte systém chladenia odporúčanú chladiacou kvapalinou.

 

VAROVANIE:

Prípravok môže dráždiť oči a pokožku. Pri kontakte s očami alebo kožou vymývajte tečúcou vodou po dobu 15 minút. Držte mimo dosahu detí. NESKLADUJTE V teplote nižšej ako 0 ° С!
Ak je prípravok hermeticky uzavretý, má neobmedzenú dobu trvanlivosti.
Obsah 354 ml
VYROBENÉ V USA, ABROU Industries, Inc.

abro

Už trištvrte storočia ABRO neustále trvá na kvalite a hodnote. Za posledných 75 rokov to bol náš záväzok voči našim distribútorom a ľuďom, ktorí používajú naše výrobky, čo podporilo rast našej spoločnosti. Keď sa pozrieme do budúcnosti, nikdy nezabudneme na základňu, na ktorej je postavený náš úspech.


Srdcom spoločnosti ABRO je naše svetové ústredie. Nachádza sa v South Bend v štáte Indiana v USA a združuje našich špecializovaných obchodných manažérov s odborníkmi na logistiku, aby bolo zaistené, že bude k dispozícii správna produktová kombinácia tam, kde je to potrebné. Našim obchodným manažérom pomáhajú vysoko profesionálni účtovníci, dizajnéri a ochrancovia značiek. Každý člen nášho oddaného personálu hladko spolupracuje, aby umožnil spoločnosti ABRO súťažiť a zvíťaziť proti najväčším spoločnostiam na svete.

abro

Naše svetové ústredie, ktoré sa nachádza v modernej budove, je 200 míľ južne od Detroitu a 90 míľ východne od Chicaga a je pulzom našej medzinárodnej obchodnej siete, ktorá poskytuje služby našim distribútorom po celom svete. Z našich podnikových zariadení spravujeme celú našu globálnu sieť špecializovaných distribútorov ABRO. Naše ústredie spoločnosti je živá prevádzka, ktorá je každý deň napájaná tak, aby zvládla rôzne potreby a požiadavky našich zákazníkov.

abro

Keď spoločnosť ABRO vstupuje do poslednej štvrtiny svojho prvého storočia podnikania, odporúčame chrániť hodnoty, ktoré nás priviedli k tomuto bodu. Zaväzujeme sa rozširovať svoje obzory, aby sme zabezpečili, že budeme naďalej dobre slúžiť našim partnerom a zákazníkom. Spoločnosť ABRO sa nezdržuje minulosti, ale nezabúda na ňu. Pripravuje sa dosiahnuť ešte väčšie výšky a ešte viac obohatiť svoju rodinu distribútorov.

abro

Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, je ABRO….

Dôveryhodné meno na celom svete ®

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.