Zatvorené

Oznamujeme zákazníkom, že od Utorka 05.07.2022 do Nedele 17.07.2022, bude celá firma Motomix z dôvodu čerpania dovoleniek zatvorená.

Objednávky budú vybavované od Pondelka 18.07.2022

BRIDGESTONE 110/80-R19 AT41F 59V TL

Novinka

Značka:

Bridgestone

Cena s DPH:

122,90 

pneu

Vyberte variantu :

2022

Dlhú životnosť a vynikajúce jazdné vlastnosti sú dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Cestná pneumatika Bridgestone R 02 YCX poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone R 02 YCX na tvrdom povrchu. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone R 02 YCX dodáva excelentnú priľnavosť. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej aj suchej vozovke. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone R 02 YCX znižuje spotrebu paliva. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy. Pneumatika Bridgestone R 02 YCX je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Pneu Bridgestone R 02 YCX má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Cestná pneumatika Bridgestone R 02 YCX poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Dezén pneumatiky Bridgestone R 02 YCX zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Precízne zatáčanie, moderný dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone R 02 YCX prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Cestná pneumatika Bridgestone R 02 YCX zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone R 02 YCX predlžuje životnosť behúňa. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Bridgestone R 02 YCX je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobný polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete na výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkom viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v odvetví výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

farebné varianty


Výrobca Bridgestone
Šírka 110 mm
Profil 80
Vnútorný priemer 19
Index nosnosti 59
Index rýchlosti V (=240 km/h)
Kategorie pneu cestovné

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.