Zatvorené

Oznamujeme zákazníkom, že od Utorka 05.07.2022 do Nedele 17.07.2022, bude celá firma Motomix z dôvodu čerpania dovoleniek zatvorená.

Objednávky budú vybavované od Pondelka 18.07.2022

Cestné čižmy Sidi Cobra čierno-biele

Výpredaj -16%

Značka:

SIDI

Pôvodná cena:

239,00 

Akčná cena s DPH:

201,45 

Vyberte variantu :

37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Športová motocyklová obuv SIDI Cobra - je lacnejším variantom modelu Vertigo, ale zachováva si mnoho funkcií z tohto obľúbeného modelu, vr. patentovaného chrániče na Achillovu pätu.

vlastnosti:
Syntetická koža Lorica
Špeciálny systém odvetrania vzduchu s uzatvárateľným ventilom
Priedušná vložka s vetracími otvormi ošetrená teflónom
Vnútorná členková časť vo vnútri opatrená vypchávkou
Nová gumová podrážka s protišmykovou úpravou
Dvojité zapínanie na klasický zips a suchý zips Velcro
Nylonový holenie plát a chránič proti odreniu
PU vymeniteľný slider na špici
Dvojité švy v miestach nadmerného namáhania
Patentovaný tlmič nárazov na pätách
Všetky časti topánky (na skrutky) vymeniteľné
Topánky Sidi sú navrhnuté aj vyrábané iba v Taliansku
CE certifikácia
 
Tlmič nárazov na pätách pre absolútnu bezpečnosť chodidla, je päta modelu Vertigo vybavená priehľadnou polyuretánovou škrupinou s dvoma tlmičmi proti nárazom. Priehľadná škrupina je pri údere schopná 3 mm posunu.
Maximálne pohodlie poskytuje priedušná vložka, ktorá je ošetrená teflónom a vybavená vetracími otvormi. Tento spôsob ochranného zloženie zabraňuje vstrebávaniu vody a potu. Topánky sa rýchlo vysušujú a neplesnivejú

sidi

Firma SIDI bola založená v roku 1960 ako dielňa na výrobu turistickej obuvi. V roku 1970 sa SIDI začína špecializovať na cyklistickú obuv a obuv určenú pre terénnych a cestných motocyklistov.

Dino Signori, zakladateľ SIDI, spojil vášeň pre cyklistiku s viac než 50 tokmi skúseností s výrobou a vývojom športovej obuvi. 

sidi


Vďaka tejto vášni a hlbokej intuitívnej znalosti obchodu sa SIDI stala lídrom na trhu v oblasti produkcie cyklistických a motocyklových topánok. Po piatich rokoch jedinečnej vyváženosti tradície a inovácie, štýlu a pohodlia si športová obuv SIDI vybudovala výnimočné miesto v obore.

Silné prepojenie medzi spoločnosťou a jej zakladateľom sa odráža na logu značky SIDI, ktoré vzniklo spojením iniciálov Dina Signori. V roku 1974 bol k logu SIDI pridaný symbol "víru", ktorý prezentuje silu a dynamiku. 

Logo SIDI tak dostalo podobu, ktorú dnes všetci dobre poznáme. Z pôvodne jednoduchého loga sa obchodná značka SIDI stala jednou z najvýraznejších a najznámejších značiek v obore.

sidi 

POSLANIE
Tradície, hodnoty a zodpovednosť v kombinácií s efektívnou medzinárodnou distribučnou sieťou, robí zo SIDI spoločnosť globálneho významu. Pre jej zaručenú kvalitu sa milióny športovcov rozhodlo pre obuv SIDI.

Od roku 1960 prevádza SIDI výskum a vývoj obuvi tak, aby bola dosiahnutá vysoká spoľahlivosť a maximálny komfort.  

Kombináciu inovácie s polstoročnou skúsenosťou; značka SIDI vyvoláva nadšenie za hranicami firmy samotnej.

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.