Čižmy RST 2102 Tractech Evo III Sport CE čierne

Značka:

RST

Pôvodná cena:

169,90 

Akčná cena s DPH:

158,90 

Vyberte variantu :

37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
Tabuľky veľkostí

Čižmy Tract Evo 3 sú navrhnuté pre pohodlie a bezpečnosť, ktorá bola testovaná nespočtom hodín na cestách i okruhoch. Vďaka osvedčenému predchádzajúcemu modelu a obrovské modernizáciu, je model Tract Evo 3 vylepšený vo všetkých oblastiach. Nová odolná podrážka je spojená s patovou časťou. Táto časť je ďalej pripojená k zadnej konštrukcii topánky, ktorá zabraňuje ohýbanie členku. Prepracovaný holenný chránič a rozšírená špička zaisťujú zvýšenú ochranu pred nárazmi. Pozornosť na detail sa ukáže napríklad aj v rôzne veľkých radiacich výstužiach v závislosti na veľkosti obuvi. Ochranu pred mokrom zaisťuje nepremokavá a priedušná membrána SinAqua. Ak hľadáte čižmy, ktoré ponúkajú najvyššiu ochranu a celodenné pohodlie bez ohľadu na počasie, sú to čižmy Tract Evo 3 WP.

CHRÁNIČE

- CE hodnotenie: 2/2/1

- Chránič päty: Tvarovaná ochrana TPU

- Chránič holene: Tvarovaná ochrana TPU

- Chránič členku: TPU

KONŠTRUKCIA

- Hlavný vonkajší materiál: Mikrovlákno

- Nepremokavá podšívka: Nepremokavá a priedušná membrána SinAqua

- Zapínanie: Zips & suchý zips

- Zosilnená prstová časť pre radenie: Áno

- Prstové slidre: Zliatina zinku

- Podrážka: Polykarbonátová, odolná proti skrúteniu

- Stielka: Antibakteriálny gél

- Podrážka: Dvojitá protišmyková závodná podrážka

- Členok: Kĺbová podpora členku

VLASTNOSTI A VÝHODY

- Zosilnená špička

- Rozširovacie panely pre lýtko

 

 

 

rst

RST je hrdá anglická značka motocyklového oblečenia, ktorá v roku 2018 oslávila 30. výročie od svojho založenia. Za tie roky sa veľa zmenilo, ale naša myšlienka zostáva stále rovnaká. RST bude vždy navrhovať, vyvíjať a vyrábať bezpečné, štýlové a cenovo výhodné produkty, dostupné všetkým záujemcom kdekoľvek na svete.

rst

Vďaka pozornej analýze poznatkov zo závodných okruhov, ohlasom i pripomienkam bežných užívateľov a tiež vďaka skúsenostiam s použitím v extrémnych podmienkach, sa RST prepracovalo až na samotnou špičku medzi výrobcami motocyklového oblečenia. Výroba prebieha v niekoľkých vlastných závodoch, iba z materiálov zakúpených a dodaných špecializovaným oddelením RST. V maximálnom množstve sú používané ty najkvalitnejšie certifikované materiály európskych dodávateľov.

rst

Svoju kvalitu výrobkov dokazuje RST vďaka splneniu nových predpisov európskeho nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch, ktoré všetkým motorkárom poskytnú meradlo štandardu bezpečnosti (OOP 2016/425). Spolu s britským laboratóriom sme zapracovali na CE certifikácii všetkých nových produktov! Od roku 2018 sú tak všetky naše produkty RST plne certifikované a zaručujúce adekvátnu mieru ochrany. RST ide svojou vlastnou cestou a nepripustí žiadne bezhlavé kopírovanie ako je tomu u veľa súčasných značiek.

rst

Ďalšou významnou udalosťou značky RST je dlhoročná spolupráca s prestížnymi pretekmi TT Isle of Man, kde je RST ako bezpečnostný partner celého podujatia.

rst

Závodné oddelenie RST pracuje na plné obrátky a jazdcov vo vybavení RST nájdete v národných šampionátoch, významných pretekoch svetového road racingu i v Majstrovstvách sveta cestných motocyklov.
rst 

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.