Čižmy Sidi Agueda čierno-biele

Výpredaj -15%

Značka:

SIDI

Pôvodná cena:

256,00 

Akčná cena s DPH:

217,80 

Vyberte variantu :

42

Športové motokrosové topánky Sidi Agueda - ponúkajú nové technológie zvyšujúce bezpečnosť, rozumnú cenu a hlavne maximálnu kvalitu, ktorá Vám pomôže vyniknúť na trati. Vhodné ako pre širokú verejnosť, tak i začiatočníkov.

vlastnosti:
Zvršok z lícovej kože a umelé semišu Lorica
Anatomicky tvarovaný chránič holene z termoplastu
Vnútorná podšívka Cambrelle s ochrannou sieťovinou
Podrážka vyhotovená z protišmykové prírodnej gumy
Zosilnená špica topánky doplnená kovovou špicou podrážky
Nylonová výstelka pre väčšie bezpečie
Tuhá anatomicky tvarovaná päta s chráničom
Špeciálna pohodlná konštrukcia
Vyberateľná podpora klenby
Patentované mikropracky s pamäťou
Vnútorné tepelný chránič
Všetky časti topánky vymeniteľné (na skrutky)
CE certifikácia
 
Micro Adjustable Buckles - využíva na zapnutie štyri novo vyvinuté a patentované pracky s retenčnou pamäťou, tzn. že si pamätajú, na ktorom mieste boli posledne použité. Všetky páčky, nastavovacie pruhy aj držiaky nastavovacích pruhov sú jednoducho vymeniteľné. Všetky štyri páčky pracujú nezávisle na sebe a tento systém umožňuje jednoduché prispôsobenie topánok všetkým individuálnym jazdcom. Dva spodné držiaky nastavovacích pruhov sú prispôsobené pre ľahšie zapnutie a navyše je tu pridaný spojler, ktorý chráni dolnej páčku pred nárazmi kameňov a pred špinou.
 
Cambrelle - je špeciálna podšívka s ochrannou teflónovou sieťovinou je tvorené obzvlášť polyamidovou štruktúrou, ktorá zaručuje rýchly stupeň schnutia v prípade dažďa alebo pri potení. Teflónové otvory na zadnej časti lýtka dovoľujú odvádzať veľmi rycle vlhkosť preč aj počas používania. Zabraňuje vzniku plesní a predlžuje tak životnosť obuvi.

sidi

Firma SIDI bola založená v roku 1960 ako dielňa na výrobu turistickej obuvi. V roku 1970 sa SIDI začína špecializovať na cyklistickú obuv a obuv určenú pre terénnych a cestných motocyklistov.

Dino Signori, zakladateľ SIDI, spojil vášeň pre cyklistiku s viac než 50 tokmi skúseností s výrobou a vývojom športovej obuvi. 

sidi


Vďaka tejto vášni a hlbokej intuitívnej znalosti obchodu sa SIDI stala lídrom na trhu v oblasti produkcie cyklistických a motocyklových topánok. Po piatich rokoch jedinečnej vyváženosti tradície a inovácie, štýlu a pohodlia si športová obuv SIDI vybudovala výnimočné miesto v obore.

Silné prepojenie medzi spoločnosťou a jej zakladateľom sa odráža na logu značky SIDI, ktoré vzniklo spojením iniciálov Dina Signori. V roku 1974 bol k logu SIDI pridaný symbol "víru", ktorý prezentuje silu a dynamiku. 

Logo SIDI tak dostalo podobu, ktorú dnes všetci dobre poznáme. Z pôvodne jednoduchého loga sa obchodná značka SIDI stala jednou z najvýraznejších a najznámejších značiek v obore.

sidi 

POSLANIE
Tradície, hodnoty a zodpovednosť v kombinácií s efektívnou medzinárodnou distribučnou sieťou, robí zo SIDI spoločnosť globálneho významu. Pre jej zaručenú kvalitu sa milióny športovcov rozhodlo pre obuv SIDI.

Od roku 1960 prevádza SIDI výskum a vývoj obuvi tak, aby bola dosiahnutá vysoká spoľahlivosť a maximálny komfort.  

Kombináciu inovácie s polstoročnou skúsenosťou; značka SIDI vyvoláva nadšenie za hranicami firmy samotnej.

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.