Dámska textilná bunda RST 3056 S1 CE BLACK

Značka:

RST

Cena s DPH:

160,20 

zlava

Vyberte variantu :

8/XS
10/S
12/M
14/L
16/XL
18/2XL
20/3XL
Tabuľky veľkostí

Svojím futuristickým štýlom je textilná bunda S-1 designovo odvážnym a živým modelom, ktorý bol jednoznačne vytvorený pre kvalitnú ochranu.
Bunda je vyrobená z robustnej látky MaxTex a obsahuje aj pevnú sieťovinovú podšívku s vodeodolnou podšívkou SinAqua, odnímateľnú termo vložku a niekoľko ventilačných otvorov, ktoré zaistia potrebný komfort.
K tomu sú pridané flexibilné panely na zadnej strane lakťov aj paží a nastaviteľné prvky manžiet, rukávov a pása, ktoré ponúkajú prispôsobenie na mieru.
Bunda je dodávaná s vreckom pre chránič chrbtice a CE Level 1 ramennými a lakťovými chráničmi.
Spĺňa CE úroveň AA.
Doplnená kontrastnými ramennými slidermi a reflexnými panelmi, ktoré vylepšujú vzhľad a ponúkajú lepšiu viditeľnosť a ochranu.

CHRÁNIČE
CE hodnotenie: AA
Chránič chrbtice: Vrecko pre voliteľný chránič chrbtice
Chránič ramien: CE Level 1
Chránič lakťov: CE Level 1

KONŠTRUKCIA
Hlavný vonkajší materiál: MaxTex
Termo vložka: Odnímateľná teplá vložka - 125 g
Nepremokavá podšívka: Pevná membrána Sinaqua
Vnútorná podšívka: Pevná podšívka zo sieťoviny
Golier: Neoprénový športový
Zipsy: Max
Vlákno: Corespun Polyester (extra odolné)
Ventilácia: Vetranie na hrudi a na chrbte
Spojovací zips: Áno – 360º

VLASTNOSTI A VÝHODY
Nastavenie: Nastaviteľné rukávy a pás
Vonkajšie vrecká: 2x
Vnútorné vrecká: 2x
Reflexné detaily: Áno – Reflexné lemovanie a logá

URČENIE
Športová jazda

VEĽKOSTI
08 / XS
10/S
12/M
14/L
16 / XL
18 / XXL
20 / 3XL

FAREBNÉ PREVEDENIE
čierna/ružová, čierna/biela

KATALÓGOVÉ ČÍSLO
3056

 

 

 

rst

RST je hrdá anglická značka motocyklového oblečenia, ktorá v roku 2018 oslávila 30. výročie od svojho založenia. Za tie roky sa veľa zmenilo, ale naša myšlienka zostáva stále rovnaká. RST bude vždy navrhovať, vyvíjať a vyrábať bezpečné, štýlové a cenovo výhodné produkty, dostupné všetkým záujemcom kdekoľvek na svete.

rst

Vďaka pozornej analýze poznatkov zo závodných okruhov, ohlasom i pripomienkam bežných užívateľov a tiež vďaka skúsenostiam s použitím v extrémnych podmienkach, sa RST prepracovalo až na samotnou špičku medzi výrobcami motocyklového oblečenia. Výroba prebieha v niekoľkých vlastných závodoch, iba z materiálov zakúpených a dodaných špecializovaným oddelením RST. V maximálnom množstve sú používané ty najkvalitnejšie certifikované materiály európskych dodávateľov.

rst

Svoju kvalitu výrobkov dokazuje RST vďaka splneniu nových predpisov európskeho nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch, ktoré všetkým motorkárom poskytnú meradlo štandardu bezpečnosti (OOP 2016/425). Spolu s britským laboratóriom sme zapracovali na CE certifikácii všetkých nových produktov! Od roku 2018 sú tak všetky naše produkty RST plne certifikované a zaručujúce adekvátnu mieru ochrany. RST ide svojou vlastnou cestou a nepripustí žiadne bezhlavé kopírovanie ako je tomu u veľa súčasných značiek.

rst

Ďalšou významnou udalosťou značky RST je dlhoročná spolupráca s prestížnymi pretekmi TT Isle of Man, kde je RST ako bezpečnostný partner celého podujatia.

rst

Závodné oddelenie RST pracuje na plné obrátky a jazdcov vo vybavení RST nájdete v národných šampionátoch, významných pretekoch svetového road racingu i v Majstrovstvách sveta cestných motocyklov.
rst 

Mohlo by Vás zaujímať..