Dámske čižmy RST Tundra

Výpredaj -11%

Značka:

RST

Pôvodná cena:

151,50 

Akčná cena s DPH:

135,00 

zlava

Vyberte variantu :

36
37
38
39
40
41

Skvelé topánky pre každodenné jazdu. Tundra model má nepremokavú, priedušnú membrána Hipora, plus strečové panely pre väčšie pohodlie v chráničoch na lýtka, s non-slip podrážkou a CE. K dispozícii tiež v menších veľkostiach pre ženy. 

RST Tundra sú dokonale vhodné topánky ako pre každodenné jazdu a cestovný ruch. Sú vybavené priedušnou membránou SinAqua, ktorá bude poskytovať odolnosť proti vode na daždivých dňoch. Pre väčšie pohodlie s pridanými prvkami vlnitej kože okolo lýtka a priehlavku. Tieto topánky majú protišmykovú podrážku. Tundra model je možné nájsť v pánskych i dámskych verziách pre všetkých motocyklistov, ktorí ocenia pohodlie a všestrannosť.

KOMFORT:

 • prekrytie prsty z protišmykového materiálu uľahčuje radiť
 • vybavená postranným zipsom na vnútornej strane, s klopou, upevneným pomocou suchého zipsu
 • flexibilné vložky pre uľahčenie ohýbania členku 

  BEZPEČNOSŤ:
 • certifikát CE pre celú topánku
 • chrániče členku, päty a holenná kosť
 • sklzu, olejovzdorná podošva pevne pretrvávajúce nôh na stúpačky 

  materiál:
 • koža
 • nepremokavé a priedušné membrány Hipora

 

 

 

rst

RST je hrdá anglická značka motocyklového oblečenia, ktorá v roku 2018 oslávila 30. výročie od svojho založenia. Za tie roky sa veľa zmenilo, ale naša myšlienka zostáva stále rovnaká. RST bude vždy navrhovať, vyvíjať a vyrábať bezpečné, štýlové a cenovo výhodné produkty, dostupné všetkým záujemcom kdekoľvek na svete.

rst

Vďaka pozornej analýze poznatkov zo závodných okruhov, ohlasom i pripomienkam bežných užívateľov a tiež vďaka skúsenostiam s použitím v extrémnych podmienkach, sa RST prepracovalo až na samotnou špičku medzi výrobcami motocyklového oblečenia. Výroba prebieha v niekoľkých vlastných závodoch, iba z materiálov zakúpených a dodaných špecializovaným oddelením RST. V maximálnom množstve sú používané ty najkvalitnejšie certifikované materiály európskych dodávateľov.

rst

Svoju kvalitu výrobkov dokazuje RST vďaka splneniu nových predpisov európskeho nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch, ktoré všetkým motorkárom poskytnú meradlo štandardu bezpečnosti (OOP 2016/425). Spolu s britským laboratóriom sme zapracovali na CE certifikácii všetkých nových produktov! Od roku 2018 sú tak všetky naše produkty RST plne certifikované a zaručujúce adekvátnu mieru ochrany. RST ide svojou vlastnou cestou a nepripustí žiadne bezhlavé kopírovanie ako je tomu u veľa súčasných značiek.

rst

Ďalšou významnou udalosťou značky RST je dlhoročná spolupráca s prestížnymi pretekmi TT Isle of Man, kde je RST ako bezpečnostný partner celého podujatia.

rst

Závodné oddelenie RST pracuje na plné obrátky a jazdcov vo vybavení RST nájdete v národných šampionátoch, významných pretekoch svetového road racingu i v Majstrovstvách sveta cestných motocyklov.
rst 

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.