Aktuálny režim (asi.. už sa v tom strácame..)

Od 19. 1. môžu do našej predajne všetci zákazníci (s respirátorom). Prosíme o dodržiavanie hygienických nariadení.

Kožené nohavice RST 2358 Tractech Evo 4 CE červené

Značka: RST

Pôvodná cena: 266,95 

Akčná cena s DPH: 265,95 

Kožené nohavice Tract Evo 4 sú svojím strihom, ktorý vychádza z jednodielne kombinézy a ochrannými prvkami určené pre všestranné použitie na ceste aj na okruhu.

Hovädzia koža dohromady s flexibilnými panelmi a menej agresívnym strihom zaisťuje pohodlný posed i pohyb mimo motorku.
Nohavice sa dajú ľahko spojiť takmer s akoukoľvek bundou z ponuky RST vďaka spojovaciemu zipsu po celom obvode. Tým môže vzniknúť skvelý a bezpečný športový komplet.

Vyberte variantu :

30/S
32/M
34/L
36/XL
38/2XL
40/3XL
Tabuľky veľkostí

CHRÁNIČE

- CE hodnotenie: AAA

- Chránič bedier: CE Level 2

- Chránič kolien: CE Level 1

KONŠTRUKCIA

- Hlavný vonkajší materiál: Hovädzia koža

- Strečový materiál: Samtex s koženými flexibilnými panelmi

- Vnútorná podšívka: Pevná komfortná podšívka zo sieťoviny

- Zipsy: Max

- Vlákno: Lepená nylonová niť - trojité šitie

- Ventilácia: Perforovaná koža

- Spojovací zips: Áno - 360º

VLASTNOSTI A VÝHODY

- Kolenný slider: Štandardné slidre - matné

 

 

 

rst

RST je hrdá anglická značka motocyklového oblečenia, ktorá v roku 2018 oslávila 30. výročie od svojho založenia. Za tie roky sa veľa zmenilo, ale naša myšlienka zostáva stále rovnaká. RST bude vždy navrhovať, vyvíjať a vyrábať bezpečné, štýlové a cenovo výhodné produkty, dostupné všetkým záujemcom kdekoľvek na svete.

rst

Vďaka pozornej analýze poznatkov zo závodných okruhov, ohlasom i pripomienkam bežných užívateľov a tiež vďaka skúsenostiam s použitím v extrémnych podmienkach, sa RST prepracovalo až na samotnou špičku medzi výrobcami motocyklového oblečenia. Výroba prebieha v niekoľkých vlastných závodoch, iba z materiálov zakúpených a dodaných špecializovaným oddelením RST. V maximálnom množstve sú používané ty najkvalitnejšie certifikované materiály európskych dodávateľov.

rst

Svoju kvalitu výrobkov dokazuje RST vďaka splneniu nových predpisov európskeho nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch, ktoré všetkým motorkárom poskytnú meradlo štandardu bezpečnosti (OOP 2016/425). Spolu s britským laboratóriom sme zapracovali na CE certifikácii všetkých nových produktov! Od roku 2018 sú tak všetky naše produkty RST plne certifikované a zaručujúce adekvátnu mieru ochrany. RST ide svojou vlastnou cestou a nepripustí žiadne bezhlavé kopírovanie ako je tomu u veľa súčasných značiek.

rst

Ďalšou významnou udalosťou značky RST je dlhoročná spolupráca s prestížnymi pretekmi TT Isle of Man, kde je RST ako bezpečnostný partner celého podujatia.

rst

Závodné oddelenie RST pracuje na plné obrátky a jazdcov vo vybavení RST nájdete v národných šampionátoch, významných pretekoch svetového road racingu i v Majstrovstvách sveta cestných motocyklov.
rst 

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.