Bridgestone S20 180/55 R17 (73W)

Výpredaj -35%

Značka:

Bridgestone

Pôvodná cena:

152,90 

Akčná cena s DPH:

98,90 

pneu

Vyberte variantu :

2016

Použitie novej zmesi "Silica Rich" a spoločnosťou Bridgestone patentovaného polyméru NanoPro-týchto, ktorý obmedzuje zahrievanie materiálu počas jazdy, zlepšuje priľnavosť na mokre a pri nízkych teplotách. Tým je zaručená vysoká úroveň priľnavosti hneď od štartu počas zahrievacej fázy bez kompromisov v oblasti životnosti predné i zadné pneumatiky.

Predná a zadná pneumatika disponuje technológiou 3LC - 3sekční behúňovej zmesi (3 Layer Compound) s optimalizovaným rozdelením mäkké a tvrdšie zmesi, ktoré zlepšuje priľnavosť na suchu, podieľa sa na vysokej stabilite pri prejazde zákrutou a prispieva tiež k dobrej životnosti.

Nové meradlo priľnavosti za mokra

Výsledky porovnávacích testov s pneumatikou Bridgestone BT-016 Pro ukazujú, že nová pneumatika S20 poskytuje vyššiu úroveň priľnavosti na suchom povrchu a zvyšuje istotu pri prejazde zákrutou a celkovo dosahuje vysokú úroveň športových jazdných vlastností. Na pretekárskej dráhe môžu jazdci očakávať vysokú stabilitu v zákrutách a rýchlejšie časy na kolo vďaka lepšej a vyrovnanejšie priľnavosti vpredu a vzadu.

Testy spoločnosti Bridgestone ukazujú, že priľnavosť pneumatiky S20 na mokre je ešte lepší než u pneumatiky BT-016 Pro, ktorá bola doteraz meradlom v tejto oblasti. Výsledky tiež potvrdzujú vysokú úroveň stability pri prudkom daždi ako dôsledok lepšej priľnavosti a ľahkej ovládateľnosti.

Vynikajúcej úrovne priľnavosti bola dosiahnutá bez kompromisov z hľadiska dosahovanej životnosti. Testy spoločnosti Bridgestone potvrdzujú, že nová zmes S20 má vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu, vďaka ktorej dosahujú predné a zadné pneumatiky dlhej životnosti.

 

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.