Našli ste chybu?

Náš eshop neustále rozvíjame. Pomôžte nám nájsť chybu a stránku vylepšiť! 
Ak narazíte v eshope na chybu, informujte nás prosím. Budeme vám veľmi vďační, ak chybu nahlásite.

Pneumatiky Bridgestone H50R 160/70-17 73V TL

Značka: Bridgestone

Cena s DPH: 151,50 

Výrobca ? Bridgestoneopraviť
Šírka ? 160 mmopraviť
Profil ? 70opraviť
Vnútorný priemer ? 17opraviť
Index nosnosti ? 73opraviť
Index rýchlosti ? V (=240 km/h)

Bridgestone zaistí maximálne potešenie z jazdy na amerických motocykloch s vidlicovým dvojvalcom

Je nepopierateľnou skutočnosťou, že všetci majitelia amerických motocyklov s vidlicovým dvojvalcom sú až po uši zamilovaní do svojej "mašiny". Spôsob, akým jazdí, jej vzhľad, zvuk, spracovanie detailov ... Jazdca na takomto motocykli naplní jedinečný pocit, akonáhle zasadne do sedla, pod ktorým všetko pracuje v dokonalom akordu.

Bridgestone má pre tento pocit z jazdy na motocykloch s vidlicovým dvojvalcom úplnej pochopenie. Dôkazom je novo vyvinutá pneumatika Battlecruise H50, ktorej jediným účelom je poskytovať jazdci absolútna potešenie od okamihu, keď zasadne do sedla.

Pneumatika Battlecruise H50 bola predstavená vo svetovej premiére na výstave Intermot 2016, kde bola vystavená na motocykli Harley-Davidson Forty-Eight v úprave od spoločnosti Thunderbike, ktorá patrí medzi najväčšie úpravca motocyklov tejto značky v Európe.

Tento Harley-Davidson nebol len objektom obdivných pohľadov. Návštevníci expozície Bridgestone ho totiž mohli vyhrať v lotérii. Odísť na motocykli v hodnote 15 000 eur a byť prvý, kto sa vydal s pneumatikami Battlecruise H50 na cesty ...

Vrcholné technológia Bridgestone pre jazdu v jednej stope

Pneumatika Battlecruise H50, vyvinutá pomocou vyspelých technológií spoločnosti Bridgestone, používa materiály najvyššej kvality. Svojimi vlastnosťami, či už ide o ľahkú ovládateľnosť, vysoký komfort, skvelú priľnavosť na mokrom aj suchom povrchu alebo dlhú životnosť, poskytuje jazdcovi pocit dokonalého spojenia s vozovkou.

Spoločnosť Bridgestone dosiahla ambiciózne ciele využitím svojej patentovanej technológie Ultimate-EYE (U-EYE). Testovanie metódou U-EYE umožňuje inžinierom presne sledovať správanie pneumatiky v oblasti jej styku s vozovkou, aby bolo možné optimalizovať jej konštrukciu.

U-EYE konkrétne poskytuje veľmi detailný obraz styčnej plochy, na ktorej sa gumový povrch pneumatiky dostáva do kontaktu s vozovkou, a výsledného rozloženie tlaku pri rôznych rýchlostiach jazdy, zaťaženiach a uhloch bočného náklonu na mokrom aj suchom povrchu. Battlecruise H50 je ešte len druhú motocyklovú pneumatikou, v ktorej konštrukcii sú využité prednosti technológie U-EYE (prvá bola pneumatika Battlax hypersport S21).

Vyššie výkony v zákrutách

Vďaka prednej pneumatike H50 sú prejazdy zákrutami s ťažkým motocyklom, poháňaným vidlicovým dvojvalcom, veľmi jednoduché. Pneumatika Battlecruise H50 má vďaka technológii U-EYE väčšiu styčnú plochu s rovnomernejším rozložením tlaku. Tým je zaručená jednoduchšia ovládateľnosť a precíznejšie riadenie pri prejazde zákrutou. Testy spoločnosti Bridgestone na okruhu ukazujú, že sily, pôsobiace na riadidlá, sú s pneumatikami Battlecruise H50 oveľa nižšia ako s porovnateľnými pneumatikami. dlhá životnosť

Jazdci na motocykloch s vidlicovým dvojvalcom navyše môžu prejsť s pneumatikou H50 oveľa viac kilometrov. Cieľom bolo poskytnúť zákazníkom oveľa dlhšiu životnosť, než je tomu u ostatných preslávených značiek. Bridgestone za tým účelom zväčšil pri zadnej pneumatiky profil prostrednej časti behu

Podobné produkty

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.