Našli ste chybu?

Náš eshop neustále rozvíjame. Pomôžte nám nájsť chybu a stránku vylepšiť! 
Ak narazíte v eshope na chybu, informujte nás prosím. Budeme vám veľmi vďační, ak chybu nahlásite.

Oznam

Dňa 30.08.-31.08.2019 budú predajňa aj autoservis Auto-Moto-mix  ZATVORENÉ !!

Objednávky od 30.08.2019 budú vybavované 02.09.2019

Pneumatiky Bridgestone S21R 190/50-17 73W TL

Značka: Bridgestone

Cena s DPH: 211,00 

Výrobca ? Bridgestoneopraviť
Šírka ? 190 mmopraviť
Profil ? 50opraviť
Vnútorný priemer ? 17opraviť
Index nosnosti ? 73opraviť
Index rýchlosti ? W (=270 km/h)

Nová pneumatika S21 (viacej zmesová technológie) poskytuje výkony, o ktorých ste doteraz mohli iba snívať ..

Pneumatika Battlax hypersport S21 bola skonštruovaná a vyvinutá s cieľom využívať maximálne výkonový potenciál najmodernejších motocyklov kategórie hypersport a poskytovať jazdci radosť z jazdy v akýchkoľvek podmienkach. Ohromujúci kombinácia oceňované technológie a úplne nových prvkov definuje najvyššiu úroveň výkonu bez kompromisov z hľadiska bezpečnosti a potešenie z jazdy. Objavte viac a formovaniu svoje zručnosti s novou pneumatikou S21, ktorá ponúka vynikajúcu stabilitu, ovládateľnosť a výkony pri prejazde zákrutou na suchu i mokru, a to pri ešte dlhšej životnosti.

Hlavné vlastnosti

Vynikajúca kombinácia už oceňovaného výkonu pneumatiky S20 EVO na mokre a nových prvkov pneumatiky S21, ktoré vylepšujú výkon na suchu a predlžujú životnosť.

Prínosy

Suverénny výkon na mokre. Extrémny celkový výkon na suchu. Vynikajúca stabilita v zákrutách. Lepšie smerová precíznosť. Bezpečnosť a istota. Dlhšia životnosť s vyššou úrovňou výkonu.

Dezén

Cieľom pri vývoji dezénu bola stabilita a ovládateľnosť spoločne s konzistentne vysokou priľnavosťou. Rozmiestnenie drážok: Je veľmi dôležité mať najlepšiu kombináciu pomeru drážok k hladkému povrchu behúňa.

Skutočný pokrok z hľadiska výkonu na suchu. So zameraním na stabilitu a ovládateľnosť v zákrutách. To všetko bez kompromisov z hľadiska oceňovaného výkonu na mokrom povrchu, ktorým bol preslávený predchodca. A všetky tieto vylepšenia si možno užívať po dobu životnosti pneumatiky, ktorá je o 36% * dlhšia. * Podmienky testu: Testovacie polygón technického centra Bridgestone v Japonsku.

Podobné produkty

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.