Úprava webu

práve pracujeme na úprave nášho webu.. neľakajte sa prosím, keď zrazu niečo nie je tam kde bolo.. :)

ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie, ale robíme to pre vás..

 

Pneumatiky Bridgestone TW301 2.75-21 45P TT

Značka: Bridgestone

Cena s DPH: 46,20 

Výrobca ? Bridgestoneopraviť
Šírka ? 2.75 mmopraviť
Vnútorný priemer ? 21opraviť
Index nosnosti ? 45opraviť
Index rýchlosti ? P (=150 km/h)

Zažite skutočné dobrodružstvo

Pre jazdca v meste aj v teréne

Užite si voľnú jazdu na mestských cestách aj v špinavom teréne, vďaka celkovej výkonnosti vzoriek, blokov aj zmesi modelového radu Trail Wing.

Modely Trail Wing TW301 a TW302 predstavujú terénne pneumatiky s dôrazom na použitie na ceste, čo ich robí ideálnymi pre tých zákazníkov, ktorí sedlajú terénne motocykle, ale používajú ich prevažne v mestskej premávke. Veľkú pozornosť sme venovali vyváženie parametrov vzorky, tvaru a zmesi pneumatiky, aby sme tak znížili rozdiely jej správania za mokra na obyčajných cestách, pri jazde cez kanály, výmole a natreté povrchy ciest.

Vzorka

Modernizovali sme účinný vzorku pneumatiky, zlepšili vzhľad pri opotrebovanie vďaka žlábkům a znížili kymácení pri riadení vo vysokých rýchlostiach. Modely TW301/TW302 si uchovávajú terénne vzhľad, ale v skutočnosti poskytujú vynikajúce výkony cestných pneumatík. Centrálne bloky zaručujú stabilitu pri priamej jazde a sú navrhnuté tak, aby sa schádzali rovnomerne. Okrajové bloky sú starostlivo skonštruované na dosiahnutie čo najväčšej adhézie pri zatáčaní a použitie v teréne.

Konštrukcia

Technológia DTC pri zadnej pneumatiky kombinuje vysoký počet najazdených kilometrov sa špičkovú adhéziou pri zatáčaní. Model TW302 je jedinou pneumatikou so vzorkou Trail Wing a technológií DTC, čo činí kombináciu TW301/302 jednou z prémiových modelových radov Bridgestone.

Podobné produkty

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.