Zatvorené

Oznamujeme zákazníkom, že od Utorka 05.07.2022 do Nedele 17.07.2022, bude celá firma Motomix z dôvodu čerpania dovoleniek zatvorená.

Objednávky budú vybavované od Pondelka 18.07.2022

Prevodový olej Bel-Ray GEAR SAVER TRANSMISSION OIL 75W 1 l

Novinka

Značka:

Bel-Ray

Cena s DPH:

14,90 

Vyberte variantu :

1L

Vyhledávač Bel-Ray pro vaše vozidlo: https://bel-ray.lubricantadvisor.com/

Vyhľadaj Bel-Ray pre Vašu motorku: https://bel-ray.lubricantadvisor.com/?category=14c75b03c56e5030

bel-ray

Bel-Ray oleje a mazivá

História spoločnosti

Produkty Bel-Ray prekazujú už viac ako 60 rokov svoju hodnotu tým, že nastavujú laťku kvality a výkonnosti. Priemyslová, banícka a "Powersport" výrobná divízia vyvíjajú prostredníctvom špičkových technológií oleje a mazivá Bel-Ray s cieľom maximálnej ochrany výrobkov a zaujímavého ekonomického efektu pre aplikácie v leteckom, automobilovom, energetickom, potravinárskom, námorníckom, vojenskom, motocyklovom, OEM, strojárenskom, textilnom a ďalších odvetviach priemyslu.

Mazivá Bel-Ray slúžili na ponorkách, cestovali na Mesiac, zažívali mrazivé arktické zimy, vzdorovali púštnemu prachu a teplu či závodili v motoristických šampionátoch. Vyrábajú sa v USA v súkromnej rodinnej spoločnosti v Farmindale, New Jersey. Od skromných začiatkov v garáži rodičov zakladateľov sa Bel-Ray vyvinul na spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou a distribúciou svojich výrobkov od Ázie cez Afriku, Ameriku, Európu a Austráliu, dokonca až na dodávky do Antarktídy.

Odborné znalosti a skúsenosti ľudí z Bel Ray a inovatívne technológie sú súčasťou každého výrobku Bel-Ray, vývojom kvalitných produktov pre špeciálne aplikácie počínajúc, cez konkurencieschopné ceny až po výnimočný zákaznícky servis. Bel-Ray je tak úplne pripravený dodávať "Total Performance Lubricants", teda mazivá najvyššej kvality a výkonnosti.

Od roku 1946 Bel Ray pomáha zákazníkom získať maximálne výkony z ich strojov a zariadení. Mazivá Bel-Ray pracujú v peciach pri teplotách v rádoch 1000°C, na vysokorýchlostných výrobných linkách, sto a viac-tonových baníckych rýpadlách a tiež vo Vašich obľúbených motocykloch a štvorkolkách, teda v tých celosvetovo najnáročnejších aplikáciách.

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.