Lockdownový režim

SERVIS otvorený     Pre objednanie sa volať:  0915 856 342.

E-SHOP otvorený.     Pre viac informácií volať:  0907 993 649.

PREDAJŇA                  Funguje ako výdajné miesto. Po e-shopovej, e-mailovej, alebo telefonickej objednávke, si môžete tovar vyzdvihnúť aj osobne v pracovných dňoch od 08:00 do 17:00.

Pri objednávke nad 50€ - POŠTOVÉ ZDARMA.

Všetky vaše objednávky sa snažíme odoslať ešte v deň objednania, ale pri objednávaní tovaru ktorý nie je skladom, prosím počítajte s o niečo dlhšou dodacou dobou. Naši dodávatelia pracujú tiež v obmedzenom režime.

Ďakujeme za pochopenie..

Prilba Scorpion VX-20 AIR Space červeno-biela, na motorku

Výpredaj -25%

Značka: SCORPION

Pôvodná cena: 399,00 

Akčná cena s DPH: 299,00 

Vyberte variantu :

L
Tabuľky veľkostí

Airfit ™ umožňuje jazdcovi prispôsobiť helmu dofouknutím lícnych vypchávok a goliera = dva na sebe nezávislé dofuky

KWIKWICK2 ® LINER Veľmi účinný, hypoalergénný, vyberateľný, možno prať v práčke, a veľmi mäkký a príjemný na dotyk, KwikWick2 ® podšívka nového SCORPION EXO ®

Termodynamická kompozitná technológie: extrémne ľahká škrupina, so zníženou hmotnosťou takmer o 250 g. Štruktúra škrupiny poskytuje jedinečnú úroveň ochrany

Táto inteligentná škrupina sa postupne deformuje pri náraze, a tým umožňuje absorbovať väčšinu nárazovej energie.

Ventilačný systém: Veľké sacie kanáliky maximalizujú prúdenie vzduchu cez prilbu.

Veľký výrez ktorý je vhodný pre všetky okuliare a poskytuje maximálnu viditeľnosť.

Zapínanie na DD krúžky

Homologizácia: ECE 22-05

scorpion

Továreň Scorpion Sports - The Big Nest (Veľké hniezdo) je najmodernejších 86 000 štvorcových metrov plochy, obsadených až 600 skúsenými technikmi, z ktorých každý je oddaný tvorbe najlepších prilieb na svete. Takmer každá operácia potrebná k tvorbe svetových prilieb je situovaná do tohoto úžasného zariadenia od tvorby škrupín a podšívek až po balenie a expedíciu. Mnoho značiek jednoducho nakúpi prilby od veľkovýrobcov prilieb a na tie si nalepia svoje značky. A mnoho ďalších značiek zadáva väčšinu svojej výroby menším spoločnostiam. To Scorpion nerobí - pretože chceme kontrolu nad každou operáciou, každým detailom a tým zaistiť optimálnu kvalitu, sebaistotu-dodávajúcu celistvosť a maximálnu efektívnosť. Tento zmysel pre detaily sa premieta už len tým, že každá prilba ScorpionExoTM je certifikovaná ECE 22-05 (testovaná TÜV Rheinland) alebo schválená SNELL foundation pre USA.

scorpion

V priebehu len niekoľkých rokov sa ScorpionExo dostalo do Top 5 vedúcich značiek na Americkom trhu a nastal čas, aby aj európsky motorkári objavili našu výnimočnú kvalitu a inovácie. Preto sme umiestnili naše Európske sídlo v srdci Európy vo Francúzskom Strasbourgu.

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.