Rukavice RST 2392 Adventure-X čierne

Novinka

Značka:

RST

Cena s DPH:

63,90 

zlava

Vyberte variantu :

08/S
09/M
10/L
11/XL
12/2XL
Tabuľky veľkostí

Adventure-X sú dokonalým spojencom textilného kompletu Adventure.

Rukavice sú vyrobené z mäkkej kože. Ich extrémnu odolnosť zaisťuje pridaný materiál Amara (syntetická koža) v kľúčových oblastiach nárazu, dvojvrstvové výstuženie dlaní a chránič kĺbov z TPU.

Sú to skvelé rukavice pre vašu dobrodružnú jazdu.

CHRÁNIČE

- CE hodnotenie: Level 1 KP

- Chránič kĺbov: TPU

KONŠTRUKCIA

- Hlavný vonkajší materiál: Amara

- Ďalší materiál: Koža

- Zosilnenie: Dvojitá vrstva v oblasti dlaní

- Ergonomicky tvarované prsty: Áno

- Zapínanie na zápästie: Nastaviteľný suchý zips

 

 

 

rst

RST je hrdá anglická značka motocyklového oblečenia, ktorá v roku 2018 oslávila 30. výročie od svojho založenia. Za tie roky sa veľa zmenilo, ale naša myšlienka zostáva stále rovnaká. RST bude vždy navrhovať, vyvíjať a vyrábať bezpečné, štýlové a cenovo výhodné produkty, dostupné všetkým záujemcom kdekoľvek na svete.

rst

Vďaka pozornej analýze poznatkov zo závodných okruhov, ohlasom i pripomienkam bežných užívateľov a tiež vďaka skúsenostiam s použitím v extrémnych podmienkach, sa RST prepracovalo až na samotnou špičku medzi výrobcami motocyklového oblečenia. Výroba prebieha v niekoľkých vlastných závodoch, iba z materiálov zakúpených a dodaných špecializovaným oddelením RST. V maximálnom množstve sú používané ty najkvalitnejšie certifikované materiály európskych dodávateľov.

rst

Svoju kvalitu výrobkov dokazuje RST vďaka splneniu nových predpisov európskeho nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch, ktoré všetkým motorkárom poskytnú meradlo štandardu bezpečnosti (OOP 2016/425). Spolu s britským laboratóriom sme zapracovali na CE certifikácii všetkých nových produktov! Od roku 2018 sú tak všetky naše produkty RST plne certifikované a zaručujúce adekvátnu mieru ochrany. RST ide svojou vlastnou cestou a nepripustí žiadne bezhlavé kopírovanie ako je tomu u veľa súčasných značiek.

rst

Ďalšou významnou udalosťou značky RST je dlhoročná spolupráca s prestížnymi pretekmi TT Isle of Man, kde je RST ako bezpečnostný partner celého podujatia.

rst

Závodné oddelenie RST pracuje na plné obrátky a jazdcov vo vybavení RST nájdete v národných šampionátoch, významných pretekoch svetového road racingu i v Majstrovstvách sveta cestných motocyklov.
rst 

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.