!!! POZOR !!! už len 18 dní do Vianoc.. 

upozorňujeme Vás na prebiehajúcu akciu BLACK DECEMBER počas ktorej máte jedinečnú možnosť využiť zľavy až do 80% !!!

Rukavice RST 2666 Tractech Evo 4 CE, čierne

Akcia ZĽAVA 30%

Značka:

RST

Pôvodná cena:

128,31 

Akčná cena s DPH:

89,90 

zlava

Vyberte variantu :

07/XS
08/S
09/M
10/L
11/XL
12/2XL
Tabuľky veľkostí

Legenda skladovej dostupnosti

SKLADOM (produkt je na predajni v Košiciach)
SKLADOM DO (X) DNÍ (produkt bude do (X) pracovných dní na predajni v Košiciach)
NA OBJEDNÁVKU (produkt je možné objednať, jeho termín dodania musíme preveriť)
NEDOSTUPNÉ (produkt sa už nedá objednať)

Sú vybavené karbónovým chráničom kĺbov CE Level 2 pre ochranu proti nárazu.
DuPont ™ Kevlar® vlákno na prešívanie a v oblasti dlane, spolu s dvojvrstvovou klokanej kožoe a TPU sliderom na dlani, chráni dlaň v prípade sklzu vo vysokej rýchlosti, zatiaľ čo dvojité zapínanie na zápästí a manžeta zaručujú bezpečné uchytenie.
Podšívka DuPont ™ Kevlar® vo zvyšku rukavice zabraňuje roztrhnutiu a elastické spojenie prstov zabraňuje vykĺbenie, bez toho by to ovplyvnilo dosah alebo flexibilitu pri ovládaní motocykla.
Rukavice majú perforovaný vonkajší povrch, ktorý maximalizuje prúdenie vzduchu, kožené panely na dlani a ukazováky doplnené gripom pre lepšie uchopenie, panel z pamäťovej peny na zadnej strane ruky, ktorý zvyšuje pohodlie a podporu.
Prsty sú tvarované tak, aby vyhovovali kontúre ruky na riadidlách.
Rukavice Tract Evo 4 nie sú žiadny kompromis - jedná sa o vysoko výkonné závodné rukavice pre naozaj rýchleho jazdca.

CHRÁNIČE
CE hodnotenie: Level 2 KP
Chránič kĺbov: Karbón
Chránič prstov: Malíček zošitý s prstenníkom
Ochrana palca: Áno
Slidre na dlani: Áno

KONŠTRUKCIA
Hlavný vonkajší materiál: Full Grain koža
Ďalšie vonkajší materiál: Klokanej koža
Zosilnenie: DuPont ™ Kevlar® vlákno
Vonkajší šitie prstov: Áno
Ergonomicky tvarované prsty: Áno
Zapínanie na zápästí: Dvojitý suchý zips
Ventilácia: Perforovaná koža

VLASTNOSTI A VÝHODY
Dvojitá vrstva kože v oblasti dlaní: Áno
Slidre na dlani: Áno
Flexibilné panely na prstoch: Áno

 

 

 

 

rst

RST je hrdá anglická značka motocyklového oblečenia, ktorá v roku 2018 oslávila 30. výročie od svojho založenia. Za tie roky sa veľa zmenilo, ale naša myšlienka zostáva stále rovnaká. RST bude vždy navrhovať, vyvíjať a vyrábať bezpečné, štýlové a cenovo výhodné produkty, dostupné všetkým záujemcom kdekoľvek na svete.

rst

Vďaka pozornej analýze poznatkov zo závodných okruhov, ohlasom i pripomienkam bežných užívateľov a tiež vďaka skúsenostiam s použitím v extrémnych podmienkach, sa RST prepracovalo až na samotnou špičku medzi výrobcami motocyklového oblečenia. Výroba prebieha v niekoľkých vlastných závodoch, iba z materiálov zakúpených a dodaných špecializovaným oddelením RST. V maximálnom množstve sú používané ty najkvalitnejšie certifikované materiály európskych dodávateľov.

rst

Svoju kvalitu výrobkov dokazuje RST vďaka splneniu nových predpisov európskeho nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch, ktoré všetkým motorkárom poskytnú meradlo štandardu bezpečnosti (OOP 2016/425). Spolu s britským laboratóriom sme zapracovali na CE certifikácii všetkých nových produktov! Od roku 2018 sú tak všetky naše produkty RST plne certifikované a zaručujúce adekvátnu mieru ochrany. RST ide svojou vlastnou cestou a nepripustí žiadne bezhlavé kopírovanie ako je tomu u veľa súčasných značiek.

rst

Ďalšou významnou udalosťou značky RST je dlhoročná spolupráca s prestížnymi pretekmi TT Isle of Man, kde je RST ako bezpečnostný partner celého podujatia.

rst

Závodné oddelenie RST pracuje na plné obrátky a jazdcov vo vybavení RST nájdete v národných šampionátoch, významných pretekoch svetového road racingu i v Majstrovstvách sveta cestných motocyklov.
rst 

Mohlo by Vás zaujímať..