Aktuálny režim (asi.. už sa v tom strácame..)

Od 19. 1. môžu do našej predajne všetci zákazníci (s respirátorom). Prosíme o dodržiavanie hygienických nariadení.

Rukavice RST 2666 Tractech Evo 4 CE, čierne

Značka: RST

Cena s DPH: 116,30 

Rukavice Tract Evo 4 sú vyrobené z materiálu Kevlar ™, kombinujú to najlepšie z predchádzajúcich rukavíc Tract s vylepšením pre dokonalý úchop, pohodlie a ochranu.
Rukavice sú vyrobené z "full grain" hovädzie a klokanej kože.

Sú vybavené karbónovým chráničom kĺbov CE Level 2 pre ochranu proti nárazu.
DuPont ™ Kevlar® vlákno na prešívanie a v oblasti dlane, spolu s dvojvrstvovou klokanej kožoe a TPU sliderom na dlani, chráni dlaň v prípade sklzu vo vysokej rýchlosti, zatiaľ čo dvojité zapínanie na zápästí a manžeta zaručujú bezpečné uchytenie.
Podšívka DuPont ™ Kevlar® vo zvyšku rukavice zabraňuje roztrhnutiu a elastické spojenie prstov zabraňuje vykĺbenie, bez toho by to ovplyvnilo dosah alebo flexibilitu pri ovládaní motocykla.
Rukavice majú perforovaný vonkajší povrch, ktorý maximalizuje prúdenie vzduchu, kožené panely na dlani a ukazováky doplnené gripom pre lepšie uchopenie, panel z pamäťovej peny na zadnej strane ruky, ktorý zvyšuje pohodlie a podporu.
Prsty sú tvarované tak, aby vyhovovali kontúre ruky na riadidlách.
Rukavice Tract Evo 4 nie sú žiadny kompromis - jedná sa o vysoko výkonné závodné rukavice pre naozaj rýchleho jazdca.

CHRÁNIČE
CE hodnotenie: Level 2 KP
Chránič kĺbov: Karbón
Chránič prstov: Malíček zošitý s prstenníkom
Ochrana palca: Áno
Slidre na dlani: Áno

KONŠTRUKCIA
Hlavný vonkajší materiál: Full Grain koža
Ďalšie vonkajší materiál: Klokanej koža
Zosilnenie: DuPont ™ Kevlar® vlákno
Vonkajší šitie prstov: Áno
Ergonomicky tvarované prsty: Áno
Zapínanie na zápästí: Dvojitý suchý zips
Ventilácia: Perforovaná koža

VLASTNOSTI A VÝHODY
Dvojitá vrstva kože v oblasti dlaní: Áno
Slidre na dlani: Áno
Flexibilné panely na prstoch: Áno

 

 

 

 

rst

RST je hrdá anglická značka motocyklového oblečenia, ktorá v roku 2018 oslávila 30. výročie od svojho založenia. Za tie roky sa veľa zmenilo, ale naša myšlienka zostáva stále rovnaká. RST bude vždy navrhovať, vyvíjať a vyrábať bezpečné, štýlové a cenovo výhodné produkty, dostupné všetkým záujemcom kdekoľvek na svete.

rst

Vďaka pozornej analýze poznatkov zo závodných okruhov, ohlasom i pripomienkam bežných užívateľov a tiež vďaka skúsenostiam s použitím v extrémnych podmienkach, sa RST prepracovalo až na samotnou špičku medzi výrobcami motocyklového oblečenia. Výroba prebieha v niekoľkých vlastných závodoch, iba z materiálov zakúpených a dodaných špecializovaným oddelením RST. V maximálnom množstve sú používané ty najkvalitnejšie certifikované materiály európskych dodávateľov.

rst

Svoju kvalitu výrobkov dokazuje RST vďaka splneniu nových predpisov európskeho nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch, ktoré všetkým motorkárom poskytnú meradlo štandardu bezpečnosti (OOP 2016/425). Spolu s britským laboratóriom sme zapracovali na CE certifikácii všetkých nových produktov! Od roku 2018 sú tak všetky naše produkty RST plne certifikované a zaručujúce adekvátnu mieru ochrany. RST ide svojou vlastnou cestou a nepripustí žiadne bezhlavé kopírovanie ako je tomu u veľa súčasných značiek.

rst

Ďalšou významnou udalosťou značky RST je dlhoročná spolupráca s prestížnymi pretekmi TT Isle of Man, kde je RST ako bezpečnostný partner celého podujatia.

rst

Závodné oddelenie RST pracuje na plné obrátky a jazdcov vo vybavení RST nájdete v národných šampionátoch, významných pretekoch svetového road racingu i v Majstrovstvách sveta cestných motocyklov.
rst 

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.