Scorpion EXO-HX1 CARBON SE Solid 2022 (Matt Black)

Novinka

Značka:

SCORPION

Cena s DPH:

439,90 

zlava

Vyberte variantu :

XS
S
M
L
XL
2XL
Tabuľky veľkostí

„neo-retro“

Scorpion predstavuje rôzne inovatívne funkcie a prináša elegantný a štýlový dizajn škrupiny pri zachovaní klasického vzhľadu streetfightera. Patentovaný, tenký a malý magnetický mechanizmus používaný na pohyb tvárového štítu ponúka hladké otváranie štítu a pomáha realizovať štíhlu líniu plášťa.
Prilbu je možné zmeniť na prilbu v štýle off-road s namontovaným štítom a odstráneným tvárovým štítom.
Jeho vzhľad môže byť zmenený na klasický streetfighter s odstráneným šiltom a nainštalovanými bočnými krytmi. Priezor je dostatočne veľký, aby sa doň zmestila väčšina okuliarov. Okrem toho, vymeniteľný ústny otvor, ktorý je súčasťou balenia, poskytuje iný vzhľad. 
Vrátane šiltového štítu, bočných krytov a tmavého dymového skla.

scorpion

Továreň Scorpion Sports - The Big Nest (Veľké hniezdo) je najmodernejších 86 000 štvorcových metrov plochy, obsadených až 600 skúsenými technikmi, z ktorých každý je oddaný tvorbe najlepších prilieb na svete. Takmer každá operácia potrebná k tvorbe svetových prilieb je situovaná do tohoto úžasného zariadenia od tvorby škrupín a podšívek až po balenie a expedíciu. Mnoho značiek jednoducho nakúpi prilby od veľkovýrobcov prilieb a na tie si nalepia svoje značky. A mnoho ďalších značiek zadáva väčšinu svojej výroby menším spoločnostiam. To Scorpion nerobí - pretože chceme kontrolu nad každou operáciou, každým detailom a tým zaistiť optimálnu kvalitu, sebaistotu-dodávajúcu celistvosť a maximálnu efektívnosť. Tento zmysel pre detaily sa premieta už len tým, že každá prilba ScorpionExoTM je certifikovaná ECE 22-05 (testovaná TÜV Rheinland) alebo schválená SNELL foundation pre USA.

scorpion

V priebehu len niekoľkých rokov sa ScorpionExo dostalo do Top 5 vedúcich značiek na Americkom trhu a nastal čas, aby aj európsky motorkári objavili našu výnimočnú kvalitu a inovácie. Preto sme umiestnili naše Európske sídlo v srdci Európy vo Francúzskom Strasbourgu.

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.