Našli ste chybu?

Náš eshop neustále rozvíjame. Pomôžte nám nájsť chybu a stránku vylepšiť! 
Ak narazíte v eshope na chybu, informujte nás prosím. Budeme vám veľmi vďační, ak chybu nahlásite.

Tabuľka veľkosti

Nájdi si správnu veľkosť podľa značky.

ČIAPKY------
VELKOSTTUXSSMLXL
OBVOD HLAVY54-6152-5354-5556-5758-5960-61

Doplnky

RUKAVICEXSSMLXLXXL3XL
OBVOD RUKY21222324252627
DLZKA RUKY OD ZAPäSTIA PO PRSTY17,518,519,52020,52121,5

Oblečenie

DAMSKE BUNDY----
VELKOSTSMLXL
OBVOD HRUDNIKA81-8889-9697-104105-112
DRESY PRE DETI----
VELKOST4XS3XS2XSXS
POCET ROKOV3-45-67-910-12
DRESY-----
VELKOSTSMLXL2XL
VELKOST FR3840424448
OBVOD HRUDNIKA89-9594-10099-105104-110111-115

Doplnky

RUKAVICEPRE DETI----
VELKOST23456
OBVOD RUKY677,588,5
DLŽKA DLANE6,56,5777,5
RUKAVICEPRE DOSPELYCH------
VELKOST78910111213
VELKOSTXSSMLXL2XL3XL

Oblečenie

DÁMSKE NOHAVICE -----
VELKOST US2830323436
VELKOST FR3638/40424446
OBVOD PASA72-7676-8080-8787-9695-100
PANSKE NOHAVICE 2830323436384042
Veľkosť US2830323436384042
Veľkosť FR3638404244464850
Obvod pása 71-7373-7580-8385-8989-4295-9899-102103-106
Dlžka nohavíc 7273748080818383

Prilby

Dospelé veľkosti - PrilbyXXSXSSMLXL2XL
Veľkost53/54 cm55/56 cm57/58 cm59/60 cm61/62 cm63/64 cm
Detské veľkosti - prilbySML
Veľkost47/48 cm49/50 cm51/52 cm

Oblečenie

Detské veľkosti - nohavice182022242628
Veľkost3r4r6r8r10r12
Detské veľkosti - dres/bundaXXXXSXXXSXXSXS
Veľkost3/4 R5/6 R7/9 R10/12 R

Doplnky

Detské veľkosti - chrániče hrudeSMLXL
Veľkost8/10r10/12r12/14r14/16r

Oblečenie

PANSKE OBLECENIEROZMEROBVOD HRUDNIKAOBVOD PASAOBVOD BOKOVDLZKA NÔH VYSKA
XXXS4284-8773-7685-8878-80176-178
XXS4488-9177-8089-9279-81177-179
XS4692-9581-8493-9680-82178-180
S4896-9985-8897-10080-82179-181
M50100-10389-92101-10481-83180-182
L52104-10793-96105-10882-84181-183
XL54108-11197-100109-11283-85182-184
XXL56112-115101-104113-11684-86183-185
3XL58116-119105-109117-12085-871854-186
4XL60120-124110-114121-12486-88185-187
5XL62125-129115-119125-12887-89186-188
6XL64130-134120-124129-13288-90187-189
7XL66134-139125-129133-13688-90187-189
8XL68140-144130-134137-14088-90187-189

Čižmy, topánky

TOPANKY ROZMER EUROZMER UKROZMER USDLZKA VLOŽKY (mm)
-3623235
-3734242
-3845249
-3956256
-4067263
-4178270
-4289277
-43910284
-441011291
-451112298
-461213305
-471314312
-481415319

Oblečenie

DAMSKE OBLECENIEDAMSKE OBLEČENIEROZMEROBVOD HRUDNIKAOBVOD PASAOBVOD BOKOVDLŽKA NÔH VYSKA
-XXS3274-7758-6182-8568-70154-156
-XS3478-8162-6586-8969-71155-157
-S3682-8566-6990-9370-72157-159
-M3886-8970-7394-9771-73159-161
-L4090-9374-7798-10172-74161-163
-XL4294-9778-81102-10573-75163165
-XXL4498-10182-85106-10974-76166-169
-3XL46102-10686-90110-11475-77169-172
-4XL48107-11191-95115-11976-78169-172
-5XL50112-11696-101120-12477-79169-172
-6XL52117-121102-106125-12978-80169-172
-7XL54122-126107-111130-13479-81171-173
RIFLE PANSKE ROZMER ROZMER ROZMER
XS42/442873-77
S44/463078-83
M48/503284-89
L50/523490-95
XL54/563696-101
XXL56/5838102-107
XXXL60/6240108-114
RIFLE DAMSKEROZMER ROZMEROBVOD PASUOBVOD BOKOV
XXXS302455-5779-81
XS32/342658-6382-87
S36/382864-6988-93
M38/403070-7594-99
L40/423276-81100-105
XL44/463482-88106-111
XXL46/483689-95112-118
XXXL50/523896-102119-125

Oblečenie

Oblečenie RSTXSSMLXL2XL3XL
Veľkosť bunda a nohavice8101214161820

Romery rukavíc OBVOD DLANE
XS19
S22
M24
L26
XL27,5
XXL28,5

Oblečenie

PANSKE ROZMERYNOHAVICEBUNDY--ROZMERVYSKAOBVOD HRUDNIKAOBVOD V PASEOBVOD V BOKOCHDLZKA NOHAVICDLZKA RUKAVOV
303040S46169-17490-9379-8296-9810662
323242M48172-17794-9783-8699-10210663
343444L52178-183102-10591-94107-11010965
363646XL54180-185106-10995-99111-11411066
383848XXL56182-187110-113100-104115-11811267
404050XXXL60186-191118-121110-114123-12611569

Prilby

prilby Scorpion

Oblečenie

DAMSKE VELKOSTIVELKOSTVELKOSTVYSKA POSTAVYOBVOD HRUDNIKUOBVOD PASUOBVOD BOKOVDLŽKA NÔH
-36DXS163-16884-8768-7192-9576-78,5
-38DS165-17088-9172-7596-9877-79,5
-40DM167-17292-9576-7999-10178-80,5
-42DL169-17496-9980-83102-10479-81,5
-44DXL171-176100-10384-87105-10780-82

Čižmy, topánky

VELKOST TOPANOK------------
VELKOST TOPANOK 363738394041424344454647
DLZKA CHODIDLA23,724,425,125,826,527,127,828,429,229,830,431,1

VELKOST RUKAVIC---------
VELKOST RUKAVICE XXSXSSMLXLXXL3XL4XL
ŠIRKA DLANE 66,57-7,58-8,59-9,510-10,511-11,512-12,513-13,5

Oblečenie

Pánske veľkosti - textil a kožaXSSMLXL2XL3XL4XL5XL6XL7XL
aleboL-SL-ML-LL-XLL-2XLL-3XL
Výška169-174172-177175-180178-183180-185182-187184-189186-191188-193190-195192-197
Obvod hrude92-9596-100101-103104-107108-111112-115116-119120-123124-127128-131132-135
Obvod pásu79-8283-8687-9091-9495-9899-102103-107108-112113-117118-122123-127
Obvod v bedrách96-99100-103104-107108-111112-115116-119120-123124-127128-131132-135136-139
Dĺžka nohy od rozkroku k päte76-78,577,5-8079-81,580,5-8382-84,583-85,584-86,585-87,586-88,587-89,588-90,5
Dĺžka nohy od rozkroku k päte pri predĺžených veľkostiach83-85,584-86,585-87,586-88,587-89,587-89,588-90,5

Oblečenie

VELKOST DETSKYCH DRESOV2XSXSSMLXL
PRSIA33CM35CM38CM41CM43CM46CM
DLŽKA TELA52CM56CM60CM62CM66CM70CM
DLŽKA RUKAVU47CM51CM55CM58CM62CM66CM
VELKOSTI DETSKYCH NOOHAVIC 182022242628
PAS45CM50CM55CM60CM65CM70CM
VNUTORNA DLZKA NOHAVIC41CM51,5CM56,5CM60CM64CM66CM
DAMSKE VELKOSTIXSSMLXL
PRSIA1819202122
DLZKA TELA2929,529,53030
DLZKA RUKAVU2526,52829,530
DAMSKE NOHAVICE 3/45/67/89/1011/1213/14
PAS242628303234
VNUTORNA DLZKA NOHAVIC26,527,32828,829,530,3
PANSKE VELKOSTISMLXLXXLXXXL
HRUDNIK2122,52425,52729
DLZKA TELA313131,5323334
DLZKA RUKAVU3030,53131,53232,5
PANSKE NOHAVICE2830323436384042444648
PAS27-2829-3031-3233-3435-3637-3839-4041-4243-4445-4674-48
VNUTORNA DLZKA NOHAVIC27,128,529,330,130,930,93131,431,531,631,7
Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.