Termo nohavice REDLINE MARS 2,0 OUTLAST BLACK

Novinka

Značka:

REDLINE

Cena s DPH:

54,00 

Vyberte variantu :

S
M
L
XL
2XL

Funkčné nohavice MARS 2.0 OUTLAST

Funkčné nohavice z kolekcie 2022 boli vyrobené z tkaniny Outlast®, ktorá bola pôvodne vyvinutá pre NASA a určená pre obleky astronautov. Nohavice zaisťujú vynikajúci odvod vlhkosti vznikajúci pri potení. Vysoko intenzívna fyzická aktivita teraz nebude problém a Vaša pokožka zostane vždy suchá.

  • Rýchloschnúci materiál s termoregulačnou funkciou
  • Dlhé nohavice
  • Minimálny počet plochých švov
  • Hmotnosť: 170 g/m2
  • Optimálna teplota: -5 až 20 °C
  • Materiál: 91% polyester Outlast®, 9% spandex

redline

Filozofiou spoločnosti je poskytovať zákazníkom moderné motocyklové oblečenie - pre pohodlné každodenné použitie, ale predovšetkým zaistenie najvyššej úrovni bezpečnosti. Konštrukcia a výroba odevov založených na najvyšších štandardoch, umožnila spoločnosti sa rýchlo stať popredným výrobcom tepelných odevov a džínov v Poľsku. Spoločnosti sa podarilo získať uznanie ako medzi rekreačnými jazdcami, tak medzi športovými nadšencami dlhých ciest do neznáma. 

Úspech spoločnosti spočíva v netradičnom prístupe k oblečeniu. Rifle Redline, rovnako ako zvyšok produktovej rady, sa narodili na poľskej rysovacej doske, sú tu navrhnuté, testované a pre ich výrobu sú použité len tie najkvalitnejšie licencované materiály, ako je Cordura, Kevlar, DuPont Thermo Line, Reiss. Veľký dôraz je kladený tiež na použitie, mimo iného, Outlast materiálu, ktorý je hlavnou zložkou inteligentnej tepelnej odevnej línie REDLINE Outlast- regulácia telesnej teploty v závislosti na poveternostných podmienach. Produkty vyrobené v tomto reťazci myšlienkových procesov sú schopné splniť očakávania zákazníkov na kvalitu a bezpečnosť. Spoločnosť sa neustále snaží hladať nové riešenia, spolupracuje s pretekármi, teda môže využiť všeky pripomienky zaslané priamo z "bojiska". To je kľúč, ktorý pomáha vytvoriť ešte lepšie, pohodlnejšie a bezpečnejšie motocyklové oblečenie.

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.