Termo nohavice REDLINE OUTLAST 2018

Výpredaj

Značka:

REDLINE

Cena s DPH:

42,00 

Vyberte variantu :

XS/S
M/L
XL/2XL

Nový model pre rok 2018 získal nový vylepšený dizajn. 

Spodná bielizeň dokonale prispôsobená telu. Logo RL na ľavej strane má reflexné vlastnosti.

 

Outlast® je materiál, ktorý vynašiel NASA na výrobu kozmických oblekov. Bolo to rýchlo použité pri výrobe špecializovaných športových a turistických odevov.  
Outlast® je technologicky najpokročilejší materiál, z ktorého sa vyrába termoaktívny odev.  
Outlast® je navrhnutý tak, aby sa nahromadená tepelná energia uvoľnila, keď je nadmerná a zhromažďuje teplo, keď to nestačí. 

Nohavice
vyrobené v Poľsku 

REDLINE Outlast® Spodná bielizeň 
Vyrobené z termoaktívneho (termoregulačného) materiálu Outlast. 

redline

Filozofiou spoločnosti je poskytovať zákazníkom moderné motocyklové oblečenie - pre pohodlné každodenné použitie, ale predovšetkým zaistenie najvyššej úrovni bezpečnosti. Konštrukcia a výroba odevov založených na najvyšších štandardoch, umožnila spoločnosti sa rýchlo stať popredným výrobcom tepelných odevov a džínov v Poľsku. Spoločnosti sa podarilo získať uznanie ako medzi rekreačnými jazdcami, tak medzi športovými nadšencami dlhých ciest do neznáma. 

Úspech spoločnosti spočíva v netradičnom prístupe k oblečeniu. Rifle Redline, rovnako ako zvyšok produktovej rady, sa narodili na poľskej rysovacej doske, sú tu navrhnuté, testované a pre ich výrobu sú použité len tie najkvalitnejšie licencované materiály, ako je Cordura, Kevlar, DuPont Thermo Line, Reiss. Veľký dôraz je kladený tiež na použitie, mimo iného, Outlast materiálu, ktorý je hlavnou zložkou inteligentnej tepelnej odevnej línie REDLINE Outlast- regulácia telesnej teploty v závislosti na poveternostných podmienach. Produkty vyrobené v tomto reťazci myšlienkových procesov sú schopné splniť očakávania zákazníkov na kvalitu a bezpečnosť. Spoločnosť sa neustále snaží hladať nové riešenia, spolupracuje s pretekármi, teda môže využiť všeky pripomienky zaslané priamo z "bojiska". To je kľúč, ktorý pomáha vytvoriť ešte lepšie, pohodlnejšie a bezpečnejšie motocyklové oblečenie.

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.