Textilná bunda RST 2409 Pro Series Adventure-X BLUE CAMO

Značka:

RST

Cena s DPH:

415,83 

zlava

Vyberte variantu :

40/S
42/M
44/L
46/XL
48/2XL
50/3XL
52/4XL
54/5XL
Tabuľky veľkostí

Bunda Adventure X sa hodí do akéhokoľvek prostredia, ktoré si dokážete predstaviť. Od hlbokej zimy na škótskej vysočine až po jazdu cez Saharu uprostred leta. Všade tam s vami môže byť po celú dobu bunda Adventure X, ktorá má novo vyberateľnú teplú vložku kombinovanú s vode odolnou membránou SinAqua. Táto vložka sa dá veľmi rýchlo vybrať a uložiť do zadného vrecka na bunde. Veľké vetracie panely umožňujú pri úplnom otvorení enormnej prúdenie vzduchu. Pitný vak (dostupný osobitne) vás udrží hydratovaným.

CHRÁNIČE

- CE hodnotenie: AA

- Chránič chrbtice: CE Level 2

- Chránič ramien: CE Level 2

- Chránič lakťov: CE Level 2

- Ramenné slidery: TPU

KONŠTRUKCIA

- Hlavný vonkajší materiál: MAXTEX

- Ďalšie materiál: Balistický nylon

- Nepremokavá podšívka: Vyberateľná termovložka spojená s nepremokavou membránou Sinaqua

- Vnútorná podšívka: Pevná podšívka zo sieťoviny

- Zipsy: Max

- Vlákno: Lepená nylonová niť - trojité šitie

- Ventilácia: Vetracie panely na hrudi, pažiach a chrbte

- Spojovacie zip: Áno - 360º

VLASTNOSTI A VÝHODY

- Nastavenie: Nastaviteľný pas, paže

- Reflexné detaily: Áno - reflexné logá

- Odnímateľná vrecko na mapu

- Vonkajšie vrecká: 2x

 

 

 

rst

RST je hrdá anglická značka motocyklového oblečenia, ktorá v roku 2018 oslávila 30. výročie od svojho založenia. Za tie roky sa veľa zmenilo, ale naša myšlienka zostáva stále rovnaká. RST bude vždy navrhovať, vyvíjať a vyrábať bezpečné, štýlové a cenovo výhodné produkty, dostupné všetkým záujemcom kdekoľvek na svete.

rst

Vďaka pozornej analýze poznatkov zo závodných okruhov, ohlasom i pripomienkam bežných užívateľov a tiež vďaka skúsenostiam s použitím v extrémnych podmienkach, sa RST prepracovalo až na samotnou špičku medzi výrobcami motocyklového oblečenia. Výroba prebieha v niekoľkých vlastných závodoch, iba z materiálov zakúpených a dodaných špecializovaným oddelením RST. V maximálnom množstve sú používané ty najkvalitnejšie certifikované materiály európskych dodávateľov.

rst

Svoju kvalitu výrobkov dokazuje RST vďaka splneniu nových predpisov európskeho nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch, ktoré všetkým motorkárom poskytnú meradlo štandardu bezpečnosti (OOP 2016/425). Spolu s britským laboratóriom sme zapracovali na CE certifikácii všetkých nových produktov! Od roku 2018 sú tak všetky naše produkty RST plne certifikované a zaručujúce adekvátnu mieru ochrany. RST ide svojou vlastnou cestou a nepripustí žiadne bezhlavé kopírovanie ako je tomu u veľa súčasných značiek.

rst

Ďalšou významnou udalosťou značky RST je dlhoročná spolupráca s prestížnymi pretekmi TT Isle of Man, kde je RST ako bezpečnostný partner celého podujatia.

rst

Závodné oddelenie RST pracuje na plné obrátky a jazdcov vo vybavení RST nájdete v národných šampionátoch, významných pretekoch svetového road racingu i v Majstrovstvách sveta cestných motocyklov.
rst 

Mohlo by Vás zaujímať..