Lockdownový režim

SERVIS otvorený     Pre objednanie sa volať:  0915 856 342.

E-SHOP otvorený.     Pre viac informácií volať:  0907 993 649.

PREDAJŇA                  Funguje ako výdajné miesto. Po e-shopovej, e-mailovej, alebo telefonickej objednávke, si môžete tovar vyzdvihnúť aj osobne v pracovných dňoch od 08:00 do 17:00.

Pri objednávke nad 50€ - POŠTOVÉ ZDARMA.

Všetky vaše objednávky sa snažíme odoslať ešte v deň objednania, ale pri objednávaní tovaru ktorý nie je skladom, prosím počítajte s o niečo dlhšou dodacou dobou. Naši dodávatelia pracujú tiež v obmedzenom režime.

Ďakujeme za pochopenie..

Textilné nohavice RST 2727 Alpha IV CE, čierne

Značka: RST

Cena s DPH: 92,20 

Alpha IV sú základným modelom textilných nohavíc RST. Aj tu je použitý veľmi kvalitný vrchný materiál MAXTEX a úžasná nepremokavá a priedušná membrána Sinaqua. V týchto nohaviciach získate tiež homologované chrániče kolien RST Contour Plus.

Vyberte variantu :

30/S
32/M
34/L
36/XL
38/2XL
40/3XL
42/4XL
44/5XL
46/6XL
Tabuľky veľkostí

CHRÁNIČE
CE hodnotenie: A
Chránič bedier: Vrecká pre voliteľné chrániče
Chránič kolien: CE Level 1

KONŠTRUKCIA
Hlavný vonkajší materiál: MAXTEX
Ďalšie materiál: Balistický nylon
Nepremokavá podšívka: Pevná membrána Sinaqua
Termo vložka: Pevná termo vložka
Vnútorná podšívka: Pevná komfortná podšívka zo sieťoviny
Zipsy: Max
Vlákno: Lepená nylonová niť - trojité šitie
Spojovacie zips: Áno - 360º

VLASTNOSTI A VÝHODY
Nastavenie: Nastaviteľný pas
Reflexné detaily: Áno - reflexné logá
Zosilnená sedlová časť
Vonkajšie vrecká: 2x
Bočné zipsy na lýtku pre možnosť rozšírenia

 

 

 

rst

RST je hrdá anglická značka motocyklového oblečenia, ktorá v roku 2018 oslávila 30. výročie od svojho založenia. Za tie roky sa veľa zmenilo, ale naša myšlienka zostáva stále rovnaká. RST bude vždy navrhovať, vyvíjať a vyrábať bezpečné, štýlové a cenovo výhodné produkty, dostupné všetkým záujemcom kdekoľvek na svete.

rst

Vďaka pozornej analýze poznatkov zo závodných okruhov, ohlasom i pripomienkam bežných užívateľov a tiež vďaka skúsenostiam s použitím v extrémnych podmienkach, sa RST prepracovalo až na samotnou špičku medzi výrobcami motocyklového oblečenia. Výroba prebieha v niekoľkých vlastných závodoch, iba z materiálov zakúpených a dodaných špecializovaným oddelením RST. V maximálnom množstve sú používané ty najkvalitnejšie certifikované materiály európskych dodávateľov.

rst

Svoju kvalitu výrobkov dokazuje RST vďaka splneniu nových predpisov európskeho nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch, ktoré všetkým motorkárom poskytnú meradlo štandardu bezpečnosti (OOP 2016/425). Spolu s britským laboratóriom sme zapracovali na CE certifikácii všetkých nových produktov! Od roku 2018 sú tak všetky naše produkty RST plne certifikované a zaručujúce adekvátnu mieru ochrany. RST ide svojou vlastnou cestou a nepripustí žiadne bezhlavé kopírovanie ako je tomu u veľa súčasných značiek.

rst

Ďalšou významnou udalosťou značky RST je dlhoročná spolupráca s prestížnymi pretekmi TT Isle of Man, kde je RST ako bezpečnostný partner celého podujatia.

rst

Závodné oddelenie RST pracuje na plné obrátky a jazdcov vo vybavení RST nájdete v národných šampionátoch, významných pretekoch svetového road racingu i v Majstrovstvách sveta cestných motocyklov.
rst 

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.