Lockdownový režim

SERVIS otvorený     Pre objednanie sa volať:  0915 856 342.

E-SHOP otvorený.     Pre viac informácií volať:  0907 993 649.

PREDAJŇA                  Funguje ako výdajné miesto. Po e-shopovej, e-mailovej, alebo telefonickej objednávke, si môžete tovar vyzdvihnúť aj osobne v pracovných dňoch od 08:00 do 17:00.

Pri objednávke nad 50€ - POŠTOVÉ ZDARMA.

Všetky vaše objednávky sa snažíme odoslať ešte v deň objednania, ale pri objednávaní tovaru ktorý nie je skladom, prosím počítajte s o niečo dlhšou dodacou dobou. Naši dodávatelia pracujú tiež v obmedzenom režime.

Ďakujeme za pochopenie..

SPREJ OCHRAN.KONTAKT.BATERIE 142g

Značka: ABRO

Cena s DPH: 3,75 

zaisťuje maximálnu efektivitu funkcie batérie
- Predlžuje životnosť batérie
- Zaisťuje spoľahlivé naštartovanie motora
Chráni pred vznikom KORÓZIA, vytvára ochrannú vrstvu, KTORÁ CHRÁNI KONTAKTY A SVORKY PRED KORÓZIOU

 

NÁVOD NA POUŽITIE:

Najprv očistite všetky povrchy pomocou Čističe kontaktov batérie ABROU. Dôkladne pretrepte. Zo vzdialenosti 15-30 cm nanášajte prípravok na povrch v 2 tenkých vrstvách.

 

VAROVANIE:

PRÍPRAVOK JE VEĽMI HORĽAVÝ! Držte mimo dosahu detí. Obsah je pod tlakom. Obsahuje ropné destiláty, etylbenzén, xylén a acetón. Nepoužívajte v dosahu zdrojov tepla, iskrenia a ohňa. Neprepichujte a nespaľujte. Nevystavujte priamemu slnku a neskladujte pri teplote vyššej ako 49 ° C. Nesmie dôjsť ku kontaktu medzi tlakovou fliaš a svorkami, kontakty a elektrickými drôtmi, pretože elektrický prúd môže spôsobiť iskrenie, ranu prúdom alebo výbuch. Používajte v dobre odvetraných priestoroch. Nevdychujte výpary. V prípade kontaktu s pokožkou umývajte zasiahnuté miesto vodou s mydlom. V prípade kontaktu s očami je vymývajte vodou po dobu 15 minút. V prípade prehltnutia vyvolajte zvracanie. Okamžite vyhľadajte lekára. Ak dôjde k otrave výpary, je treba postihnutú osobu okamžité vyviesť alebo vyniesť na čerstvý vzduch. V prípade nevyhnutnosti poskytnúť prvú pomoc umelým dýchaním a vyhľadať lekára.
Ak je prípravok hermeticky uzavretý, má neobmedzenú dobu trvanlivosti.
Váha 142 g
VYROBENÉ V USA, ABROU Industries, Inc

abro

Už trištvrte storočia ABRO neustále trvá na kvalite a hodnote. Za posledných 75 rokov to bol náš záväzok voči našim distribútorom a ľuďom, ktorí používajú naše výrobky, čo podporilo rast našej spoločnosti. Keď sa pozrieme do budúcnosti, nikdy nezabudneme na základňu, na ktorej je postavený náš úspech.


Srdcom spoločnosti ABRO je naše svetové ústredie. Nachádza sa v South Bend v štáte Indiana v USA a združuje našich špecializovaných obchodných manažérov s odborníkmi na logistiku, aby bolo zaistené, že bude k dispozícii správna produktová kombinácia tam, kde je to potrebné. Našim obchodným manažérom pomáhajú vysoko profesionálni účtovníci, dizajnéri a ochrancovia značiek. Každý člen nášho oddaného personálu hladko spolupracuje, aby umožnil spoločnosti ABRO súťažiť a zvíťaziť proti najväčším spoločnostiam na svete.

abro

Naše svetové ústredie, ktoré sa nachádza v modernej budove, je 200 míľ južne od Detroitu a 90 míľ východne od Chicaga a je pulzom našej medzinárodnej obchodnej siete, ktorá poskytuje služby našim distribútorom po celom svete. Z našich podnikových zariadení spravujeme celú našu globálnu sieť špecializovaných distribútorov ABRO. Naše ústredie spoločnosti je živá prevádzka, ktorá je každý deň napájaná tak, aby zvládla rôzne potreby a požiadavky našich zákazníkov.

abro

Keď spoločnosť ABRO vstupuje do poslednej štvrtiny svojho prvého storočia podnikania, odporúčame chrániť hodnoty, ktoré nás priviedli k tomuto bodu. Zaväzujeme sa rozširovať svoje obzory, aby sme zabezpečili, že budeme naďalej dobre slúžiť našim partnerom a zákazníkom. Spoločnosť ABRO sa nezdržuje minulosti, ale nezabúda na ňu. Pripravuje sa dosiahnuť ešte väčšie výšky a ešte viac obohatiť svoju rodinu distribútorov.

abro

Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, je ABRO….

Dôveryhodné meno na celom svete ®

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.