NAČÍTAM...

Čižmy ELEVEIT X-Tarmac White Black

Novinka ZĽAVA 32%

Značka:

Eleveit

Pôvodná cena:

329,90 

Akčná cena s DPH:

224,95 

Vyberte variantu :

41
42
43
44
45
46
Tabuľky veľkostí

Legenda skladovej dostupnosti

SKLADOM (produkt je na predajni v Košiciach)
SKLADOM DO (X) DNÍ (produkt bude do (X) pracovných dní na predajni v Košiciach)
NA OBJEDNÁVKU (produkt je možné objednať, jeho termín dodania musíme preveriť)
NEDOSTUPNÉ (produkt sa už nedá objednať)
ELEVEIT X-TARMAC

- prepracované offroadové topánky pre Enduro, Maxi Enduro a Supermotard;
- systém riadenej laterálnej flexie pre ochranu členkov,
- vysoké pohodlie,
- maximálna bezpečnosť,
- nízka hmotnosť,
- vrchný materiál z mikrovlákna,
- vnútorná priedušná podšívka,
- dvojzmesová ľahko vymeniteľná gumová podrážka,
- pracky Eleveit s mikrometrickým nastavením.

X TARMAC Certifikované

X TARMAC Kontrolovaná bočná flexia

logo

Predstavujeme Taliansku značku Eleveit

Príbeh úspechu a vysokého výkonu

Značka Eleveit, založená v 90. rokoch Ivom Zanattom, talianskym šampiónom v endure, je synonymom pre kvalitu, inováciu a vášeň pre motocykly. Ivo Zanatta, spolu so svojimi spolupracovníkmi, využil svoje bohaté skúsenosti a odborné znalosti na vytvorenie značky, ktorá sa rýchlo etablovala medzi najlepšími v oblasti motocyklového oblečenia a obuvi.

V roku 2022 dosiahla Eleveit významný míľnik – jej produkty sa teraz distribujú vo viac ako 30 krajinách po celom svete. Značka získala množstvo víťazstiev na terénnych pretekoch s jazdcami ako Adamo, Forato, Vlaanderen, Guarneri a Bernardini, čím potvrdila svoju pozíciu medzi elitou v tomto odvetví.

Eleveit sa neustále snaží o zlepšenie a testovanie nových riešení, aby svojim zákazníkom poskytla čo najlepšie produkty. Kľúčovými vlastnosťami ich obuvi sú kvalita, ľahkosť a výkon, čo z nich robí ideálnu voľbu pre všetkých nadšencov motocyklov.

Pridajte sa k tisíckam spokojných zákazníkov a objavte výnimočnú taliansku kvalitu s Eleveit. Vaša cesta k vyššiemu výkonu začína práve teraz!

KONTROLOVANÁ FLEXIA VPRED

NOVÝ SYSTÉM, KTORÝ OVLÁDA POHYB ČLENKA VPRED.

Systém pozostáva z plastovej PU päty, ktorá sa rozširuje smerom nahor, aby sa ukotvila pod klenbou, ktorá spája vnútornú a vonkajšiu stranu topánky. Keď sa končatina ohýba dopredu, päta sa stále viac napína, až blokuje pohyb členku. Systém preto zaručuje optimálnu osciláciu kĺbu vpred/vzad, pričom zachováva jeho integritu v rizikových situáciách, pričom žiadnym spôsobom neohrozuje pohodlie jazdca.

KONTROLOVANÁ BOČNÁ FLEXIA

NOVÝ SYSTÉM, KTORÝ OVLÁDA BOČNÝ POHYB ČLENKA.

PU rám zaisťuje pohyb členku do strán. Systém je zvonka aplikovaný na boky topánky a centrálny kĺb umiestnený vo výške členkovej kosti ovláda uhol nohy. Horná doska skeletu je spojená so spodnou doskou pomocou kovového kolíka, ktorý sa pohybuje vo vnútri krytu s dvoma prednastavenými dorazovými bodmi. Týmto spôsobom je laterálny pohyb kĺbu mechanicky kontrolovaný v rámci prirodzeného oblúka ohybu, čím sa zabráni akémukoľvek nadmernému predĺženiu a akémukoľvek nebezpečnému krúteniu.

 
SYSTÉM ZAPÍNANIA NA HÁČKY

NOVÝ SYSTÉM ZAPOJANIA, KTORÝ ZABEZPEČUJE VYŠŠIU PRESNOSŤ A KOMFORT.

Páky majú inovatívnu oceľovú priečku. Na upevnenie topánky je mikrometrický nastaviteľný popruh ukončený háčikom vložený do páky a bezpečne pripevnený k oceľovej priečke, čo zaručuje bezpečnejšie upevnenie.

Remienok a páčka sú tiež zameniteľné.

INOVATÍVNY SYSTÉM

ICE-KEY TAG JE INOVATÍVNY PASÍVNY BEZPEČNOSTNÝ SYSTÉM, KTORÝ UMOŽŇUJE POUŽÍVATEĽOVI ZOBRAZIŤ INFORMÁCIE O PRODUKTE PRILOŽENÍM SMARTFÓNU BLÍZKO K ZARIADENIAM APLIKOVANÉMU V BOOT.

Konkrétne len po prihlásení sa na portáli ľadového kľúča bude môcť používateľ zaregistrovať aj svoje osobné a zdravotné údaje .

Systém obsahuje osobné a zdravotné údaje používateľa: priblížením smartfónu alebo tabletu vybaveného technológiou NFC k ICE-KEY TAG sa osobné a zdravotné údaje jazdca zobrazia v reálnom čase, aby sa aktivovala rýchla a efektívna lekársky zásah, čím sa znižuje riziko omylu ( údaje môžu záchranári vidieť aj bez pripojenia na internet ).

 
LEPENÁ PODRÁŽKA

POSLEDNÁ GENERÁCIA PODRÁŽOK A LEPIDIEL PRE ZABEZPEČENIE VYSOKÉHO VÝKONU A BEZPEČNOSTI.

Eleveit používa iba najnovšiu generáciu lepidiel, ktoré sú mimoriadne odolné a efektívne a podrážky vyrobené z vysoko kvalitných zmesí, ktoré zaisťujú maximálnu odolnosť v prípade odierania o zem, ale aj o pedále bicykla.

 
PRIEDUŠNÁ 3D PODŠÍVKA

3D PODŠÍVKA PRE VYNIKAJÚCU PRIEdušnosť chodidiel.

Vnútorná podšívka terénnych topánok je vyrobená zo špeciálnej extra hrubej tkaniny s nedeformovateľnou 3D štruktúrou, ktorá pomáha nohe dýchať. Vzduch zachytený vo vnútri dutín 3D nití tejto látky tvorí akýsi vankúš, ktorý obklopuje nohu a chodidlo a plní dôležitú funkciu tlmenia nárazov. Strih je preto mimoriadne ľahký, svieži a pohodlný vďaka silnej elasticite tohto typu látky.

 
ENDURO PODRÁŽKA

Topánky X-Privilege WP Enduro sú vybavené novou gumenou podrážkou s tvarovaným behúňom. Špecifický dizajn zaručuje vysokú priľnavosť vo všetkých terénnych podmienkach. 

Mohlo by Vás zaujímať..