Čižmy SIDI CROSSAIR Grey/Petrol

Novinka ZĽAVA 10%

Značka:

SIDI

Pôvodná cena:

538,97 

Akčná cena s DPH:

485,10 

Vyberte variantu :

40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

Legenda skladovej dostupnosti

SKLADOM (produkt je na predajni v Košiciach)
SKLADOM DO (X) DNÍ (produkt bude do (X) pracovných dní na predajni v Košiciach)
NA OBJEDNÁVKU (produkt je možné objednať, jeho termín dodania musíme preveriť)
NEDOSTUPNÉ (produkt sa už nedá objednať)

MATERIÁL
Technomicro microfibre

PODŠÍVKA
AIR Teflon 
Cambrella


PODRÁŽKA
SC23 Vibram podrážka

Vlastnosti:

  • Anatomicky tvarovaný chránič holene z termoplastu
  • Tuhá anatomicky tvarovaná päta s chráničom
  • 3 HYPEREXTENČNÉ SYSTÉMY (predné, zadné a pod členkom)
  • Patentované mikropracky s pamäťou a zapínanie na suchý zips
  • Všetky časti topánky (na skrutky) vymeniteľné
  • CE certifikácia

HYPER EXTENSION SYSTÉM
Tri odnímateľné systémy proti hyper extenzii: prvý na kĺbe členku, druhý na zadnej časti topánky, tretí na prednej strane topánky. Inovatívny systém, ktorý prostredníctvom skrutkovanej a vymeniteľnej vložky umožňuje špecifický rozsah flexie holene a zablokuje ho pokiaľ je nadmerná.

TECHNOMICRO
Kompozitný materiál vytvorený z veľmi jemných mikro vlákien. Každé z nich je tenšia ako jedna tisícina hrúbky hodvábu. Pri výrobe sa pridáva špeciálna živica, takže tieto vlákna sú ako prírodná useň, avšak s lepšou pevnosťou, jemnejšou textúrou, menšou váhou a lepšou ochranou proti vlhkosti. Materiál Technomicro je taktiež vysoko odolný proti oderu. Jeho veľmi dobrú priedušnosť zabezpečujú viac ako tri milióny pórov na štvorcový centimeter. Tento moderný materiál sa ľahko udržuje, nezanecháva žiadne škvrny a nemožno ho poškriabať. Majú nízku hmotnosť a ponúkajú väčšiu flexibilitu ako závodná kožená obuv.

Vibram
Gumová podrážka Vibram poskytuje optimálnu rovnováhu medzi mäkkosťou a tuhosťou, ktorú vyžaduje svet motocrossu a endura. Zvýšená hrúbka je výsledkom početných štúdií zameraných na trvanlivosť podrážky a ochranu nohy pri využívaní pedálov.

Podrážky VIBRAM na objednanie u nás. Výmena možná v autorizovanom servise.

farebné varianty

sidi

Firma SIDI bola založená v roku 1960 ako dielňa na výrobu turistickej obuvi. V roku 1970 sa SIDI začína špecializovať na cyklistickú obuv a obuv určenú pre terénnych a cestných motocyklistov.

Dino Signori, zakladateľ SIDI, spojil vášeň pre cyklistiku s viac než 50 tokmi skúseností s výrobou a vývojom športovej obuvi. 

sidi


Vďaka tejto vášni a hlbokej intuitívnej znalosti obchodu sa SIDI stala lídrom na trhu v oblasti produkcie cyklistických a motocyklových topánok. Po piatich rokoch jedinečnej vyváženosti tradície a inovácie, štýlu a pohodlia si športová obuv SIDI vybudovala výnimočné miesto v obore.

Silné prepojenie medzi spoločnosťou a jej zakladateľom sa odráža na logu značky SIDI, ktoré vzniklo spojením iniciálov Dina Signori. V roku 1974 bol k logu SIDI pridaný symbol "víru", ktorý prezentuje silu a dynamiku. 

Logo SIDI tak dostalo podobu, ktorú dnes všetci dobre poznáme. Z pôvodne jednoduchého loga sa obchodná značka SIDI stala jednou z najvýraznejších a najznámejších značiek v obore.

sidi 

POSLANIE
Tradície, hodnoty a zodpovednosť v kombinácií s efektívnou medzinárodnou distribučnou sieťou, robí zo SIDI spoločnosť globálneho významu. Pre jej zaručenú kvalitu sa milióny športovcov rozhodlo pre obuv SIDI.

Od roku 1960 prevádza SIDI výskum a vývoj obuvi tak, aby bola dosiahnutá vysoká spoľahlivosť a maximálny komfort.  

Kombináciu inovácie s polstoročnou skúsenosťou; značka SIDI vyvoláva nadšenie za hranicami firmy samotnej.

Mohlo by Vás zaujímať..