NAČÍTAM...

Dámska kožená bunda RST 2228 Roadster II CE čierna

Akcia ZĽAVA 9%

Značka:

RST

Pôvodná cena:

293,80 

Akčná cena s DPH:

265,90 

zlava

Vyberte variantu :

8/XS
10/S
12/M
14/L
16/XL
18/2XL
20/3XL
Tabuľky veľkostí

Legenda skladovej dostupnosti

SKLADOM (produkt je na predajni v Košiciach)
SKLADOM DO (X) DNÍ (produkt bude do (X) pracovných dní na predajni v Košiciach)
NA OBJEDNÁVKU (produkt je možné objednať, jeho termín dodania musíme preveriť)
NEDOSTUPNÉ (produkt sa už nedá objednať)

Dámska bunda Roadster, vyrobená z najlepšej anilínovej kože, ktorá poskytuje mimoriadne mäkký pocit a vyzerá skvele na motorke aj mimo nej. Roadster II môže na prvý pohľad klamať, ale je plná funkcií, ako sú trojité švy šité ultra-silnou nití z povrazového nylonového vlákna. Ďalej zahŕňa CE chrániče ramien a lakťov a s možnosťou pridania chrániča chrbtice RST CE Level 1 alebo Level 2 sa jedná o nefalšovanú motocyklovú bundu. Aj napriek jej vintage vzhľad ponúka tie najnovšie technické vymoženosti.

CHRÁNIČE

- CE hodnotenie: A

- Chránič chrbtice: Vrecko pre voliteľný chránič

- Chránič ramien: CE Level 1

- Chránič lakťov: CE Level 1

KONŠTRUKCIA

- Hlavný vonkajší materiál: Hovädzia anilínová voskovaná koža

- Vnútorná podšívka: Pevná saténová podšívka

- Golier: Koža

- Manžeta: Koža

- Zipsy: Mosadzné zipsy YKK

- Vlákno: Lepená nylonová niť - trojité šitie

- Spojovací zips: Nie

VLASTNOSTI A VÝHODY

- Vnútorné vrecká: 3x

- Vonkajšie vrecká: 2x

- Nastavenie: Nastaviteľný pas

 

 

 

rst

RST je hrdá anglická značka motocyklového oblečenia, ktorá v roku 2018 oslávila 30. výročie od svojho založenia. Za tie roky sa veľa zmenilo, ale naša myšlienka zostáva stále rovnaká. RST bude vždy navrhovať, vyvíjať a vyrábať bezpečné, štýlové a cenovo výhodné produkty, dostupné všetkým záujemcom kdekoľvek na svete.

rst

Vďaka pozornej analýze poznatkov zo závodných okruhov, ohlasom i pripomienkam bežných užívateľov a tiež vďaka skúsenostiam s použitím v extrémnych podmienkach, sa RST prepracovalo až na samotnou špičku medzi výrobcami motocyklového oblečenia. Výroba prebieha v niekoľkých vlastných závodoch, iba z materiálov zakúpených a dodaných špecializovaným oddelením RST. V maximálnom množstve sú používané ty najkvalitnejšie certifikované materiály európskych dodávateľov.

rst

Svoju kvalitu výrobkov dokazuje RST vďaka splneniu nových predpisov európskeho nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch, ktoré všetkým motorkárom poskytnú meradlo štandardu bezpečnosti (OOP 2016/425). Spolu s britským laboratóriom sme zapracovali na CE certifikácii všetkých nových produktov! Od roku 2018 sú tak všetky naše produkty RST plne certifikované a zaručujúce adekvátnu mieru ochrany. RST ide svojou vlastnou cestou a nepripustí žiadne bezhlavé kopírovanie ako je tomu u veľa súčasných značiek.

rst

Ďalšou významnou udalosťou značky RST je dlhoročná spolupráca s prestížnymi pretekmi TT Isle of Man, kde je RST ako bezpečnostný partner celého podujatia.

rst

Závodné oddelenie RST pracuje na plné obrátky a jazdcov vo vybavení RST nájdete v národných šampionátoch, významných pretekoch svetového road racingu i v Majstrovstvách sveta cestných motocyklov.
rst 

Mohlo by Vás zaujímať..