NAČÍTAM...

Kožená bunda RST 2375 IOM TT Brandish CE RED

Akcia ZĽAVA 25%

Značka:

RST

Pôvodná cena:

359,90 

Akčná cena s DPH:

269,90 

zlava

Vyberte variantu :

40/S
42/M
44/L
46/XL
48/2XL
50/3XL
52/4XL
Tabuľky veľkostí

Legenda skladovej dostupnosti

SKLADOM (produkt je na predajni v Košiciach)
SKLADOM DO (X) DNÍ (produkt bude do (X) pracovných dní na predajni v Košiciach)
NA OBJEDNÁVKU (produkt je možné objednať, jeho termín dodania musíme preveriť)
NEDOSTUPNÉ (produkt sa už nedá objednať)

Prvotriedna kožená bunda Brandish inšpirovaná pretekom Isle of Man TT. Svoje meno získala podľa dlhého kľukatého úseku na 35. míľniku najznámejšieho cestného okruhu. Vyzerá skvele na motorke aj mimo nej.

Bunda je vyrobená vo vintage štýle a dokonale sa hodí pre širokú škálu klasických motocyklov. Použitá hovädzej koža ponúka najlepšiu odolnosť proti oderu. Ramenné a lakťové chrániče dokážu perfektne tlmiť prípadný náraz. Medzi ďalšie skvelé funkcie bundy Brandish patrí mäkký pružný kožený golier a komfortné kožené manžety, ktoré pomáhajú redukovať podráždenie v týchto oblastiach pri jazde na väčšie vzdialenosti. Švy v tvare diamantu na ramenách a spodnej časti rukávov kombinované s dvojfarebnou kožou na hrudi ďalej umocňujú retro vzhľad.

Ideálna bunda pre fanúšikov legendárneho závodu TT.

CHRÁNIČE

- CE hodnotenie: A

- Chránič chrbtice: Vrecko pre voliteľný chránič

- Chránič ramien: CE Level 1

- Chránič lakťov: CE Level 1

KONŠTRUKCIA

- Hlavný vonkajší materiál: Hovädzie koža

- Vnútorná podšívka: Pevná saténová podšívka

- Golier: Koža

- Manžeta: Komfortná jemná koža

- Zipsy: Max

- Vlákno: Lepená nylonová niť - trojité šitie

- Spojovací zips: Nie

VLASTNOSTI A VÝHODY

- Vnútorné vrecká: 1x

- Vonkajšie vrecká: 2x

 

 

 

rst

RST je hrdá anglická značka motocyklového oblečenia, ktorá v roku 2018 oslávila 30. výročie od svojho založenia. Za tie roky sa veľa zmenilo, ale naša myšlienka zostáva stále rovnaká. RST bude vždy navrhovať, vyvíjať a vyrábať bezpečné, štýlové a cenovo výhodné produkty, dostupné všetkým záujemcom kdekoľvek na svete.

rst

Vďaka pozornej analýze poznatkov zo závodných okruhov, ohlasom i pripomienkam bežných užívateľov a tiež vďaka skúsenostiam s použitím v extrémnych podmienkach, sa RST prepracovalo až na samotnou špičku medzi výrobcami motocyklového oblečenia. Výroba prebieha v niekoľkých vlastných závodoch, iba z materiálov zakúpených a dodaných špecializovaným oddelením RST. V maximálnom množstve sú používané ty najkvalitnejšie certifikované materiály európskych dodávateľov.

rst

Svoju kvalitu výrobkov dokazuje RST vďaka splneniu nových predpisov európskeho nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch, ktoré všetkým motorkárom poskytnú meradlo štandardu bezpečnosti (OOP 2016/425). Spolu s britským laboratóriom sme zapracovali na CE certifikácii všetkých nových produktov! Od roku 2018 sú tak všetky naše produkty RST plne certifikované a zaručujúce adekvátnu mieru ochrany. RST ide svojou vlastnou cestou a nepripustí žiadne bezhlavé kopírovanie ako je tomu u veľa súčasných značiek.

rst

Ďalšou významnou udalosťou značky RST je dlhoročná spolupráca s prestížnymi pretekmi TT Isle of Man, kde je RST ako bezpečnostný partner celého podujatia.

rst

Závodné oddelenie RST pracuje na plné obrátky a jazdcov vo vybavení RST nájdete v národných šampionátoch, významných pretekoch svetového road racingu i v Majstrovstvách sveta cestných motocyklov.
rst 

Mohlo by Vás zaujímať..