Kufor SHAD SH37 čierny 37L - topcase

Novinka Akcia -25%

Značka:

SHAD

Pôvodná cena:

105,90 

Akčná cena s DPH:

79,91 

 

Vrchný kufor SH37 s kapacitou pre jednu integrálnu helmu alebo dve helmy: integrálnu a otvorenú.

 

SH37 je vrchný kufor vyrobený z vysoko kvalitného tvrdeného polypropylénu. Tento kufor je schopný odolať extrémnym teplotám, snehu aj dažďu a zároveň chráni obsah pred nárazmi a poškodením. Objem 37 litrov zaručuje dostatok miesta pre 2 otvorené helmy alebo jednu integrálnu a jednu otvorenú helmu dohromady. Jedná sa o základný model rady vrchných kufrov SHAD so zaobleným tvarom a dymovou odrazkou. Svojou veľkosťou je ideálna pre cesty po meste, ale aj na dlhšie výlety. Je vhodný ako pre skútre, tak aj pre motorky stredných objemov.

Kufor je vybavený zámkom a rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD je možné ho otvoriť a zavrieť iba jednou rukou, na otvorenie alebo zatvorenie nie je potrebný kľúč. Kľúč je nutný iba v prípade, že chceme kufor zamknúť. Kufor má úchytku, ktorá preberá rolu ergonomickej rukoväte pre ľahké prenášanie kufra.

Pokiaľ kladiete dôraz na dizajn, určite oceníte možnosť výberu z rôznych farebných variantov krytov kufra. Je možné tiež zvoliť variant bez laku, kedy si farbu môžete sami prispôsobiť podľa vlastného vkusu.

 

Ako voliteľné príslušenstvo je možné ku kufru dokúpiť opierku a brzdové svetlo. Opierka (D0RI60) zaručuje väčšie pohodlie pre spolujazdcov. Brzdové svetlo (D0B29KL) je úsporné LED svetlo, ktorého montáž je veľmi jednoduchá. Toto svetlo zvyšuje bezpečnosť prevádzky, pretože motocykel sa s týmto svetlom stáva oveľa viditeľnejší zozadu.

Rovnako ako všetky vrchné kufre SHAD (okrem TR48/TR37) je aj kufor SH37 dodávaný s platňou a sadou montážnych skrutiek.

abc

shad

Spoločnosť Shad sa zaoberá návrhom, výrobou a distribúciou sedadiel, kufrov špičkovej kvality, prilieb a príslušenstva pre hlavné značky motocyklového priemyslu. Neustály vývoj umožnil spoločnosti spolupracovať s výrobcami v tomto odvetví a efektívnejšie riešiť technické a konštrukčné problémy. Medzi najväčších zákazníkov patrí BMW, Suzuki, KTM, Honda, Yamaha, Peugeot a ďalší. Sídlo spoločnosti sa zachádza v Barcelone spolu so zariadeniami, ktoré umožňujú priebežnú kontrolu výroby, teda sa všetko premieta do zvýšenia efektivity a kvality z hľadiska vývoja a výroby. Technické oddelenie či výrobné centrum sa tiež nachádza v Šanghaji na podporu operácií mimo Európy. 

 

Mohlo by Vás zaujímať..

Aby sme Vám mohli webovú stránku lepšie prispôsobiť, ukladáme súbory cookies. Používaním webu s tím súhlasíte.