Rukavice RICHA Air Jet

Novinka

Značka:

RICHA

Cena s DPH:

34,90 

Vyberte variantu :

S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
Tabuľky veľkostí

Legenda skladovej dostupnosti

SKLADOM (produkt je na predajni v Košiciach)
SKLADOM DO (X) DNÍ (produkt bude do (X) pracovných dní na predajni v Košiciach)
NA OBJEDNÁVKU (produkt je možné objednať, jeho termín dodania musíme preveriť)
NEDOSTUPNÉ (produkt sa už nedá objednať)

Zhotovené z textilu s obsahom 70% polyesteru, 27% polyamidu, 1% polyuretánu a 2% elastanu na vonkajšej strane a s 100% polyesterovou podšívkou, tieto rukavice sú nielen štýlové, ale aj pohodlné.

Sú určené pre jazdu na motocykli a cestovanie, čo ich robí ideálnymi pre turistiku. Vďaka svojej konštrukcii sú perfektnou voľbou na letné dni, keď hľadáte ľahké a vzdušné rukavice.

Aj keď nie sú vodotesné, ich vlastnosti ich robia vhodnými pre suchšie podmienky. Sú navrhnuté špeciálne pre mužov.

richa logo

70: to je počet rokov skúseností, ktoré vám môžeme ponúknuť ako motocyklista. To je nie menej ako 7 desaťročí, počas ktorých sme naplno venovali svoj čas dolaďovaniu našich techník na úroveň, ktorá nás teraz charakterizuje. Výsledkom je neprekonateľná kvalita, ktorá sa rozprestiera v našom bohatom sortimente. Od svojich začiatkov výroby kožených rukavíc sa Richa teraz rozrástla na stálu súčasť medzinárodného trhu s rozšíreným sledovaním a známou značkou.

richa1

Bez rizika. Žiadny stres. Len jazdite na limitoch! Niekedy môže byť život taký jednoduchý. Aby sme to ešte trochu rozbehli, ideme ešte o krok ďalej s naším mottom „cíť sa bezpečne, cíť sa dobre“. Takto ponúkame každému motocyklistovi prístup k slobode v jej najčistejšej možnej forme: vďaka kombinácii vysokej kvality, maximálneho pohodlia a optimálnej ochrany môžete na svoju motorku nasadnúť úplne bez starostí. Naše prémiové a štýlové motocyklové oblečenie zaručuje špičkovú úroveň ochrany pre motocyklistov každého druhu. S našimi odolnými materiálmi, inovatívnymi funkciami, vynikajúcimi službami a atraktívnymi cenami dosahujeme vrchol na každom kroku.

richa2

 

Mohlo by Vás zaujímať..