NAČÍTAM...

Sada nepremokov SECA TYPHOON Flash

Novinka ZĽAVA 20%

Značka:

SECA

Pôvodná cena:

84,00 

Akčná cena s DPH:

67,20 

Vyberte variantu :

XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
Tabuľky veľkostí

Legenda skladovej dostupnosti

SKLADOM (produkt je na predajni v Košiciach)
SKLADOM DO (X) DNÍ (produkt bude do (X) pracovných dní na predajni v Košiciach)
NA OBJEDNÁVKU (produkt je možné objednať, jeho termín dodania musíme preveriť)
NEDOSTUPNÉ (produkt sa už nedá objednať)

Bunda do dažďa TYPHOON

je nevyhnutným odevom pre aktívnych jedincov, ktorí sa nenechajú zaskočiť nepriazňou počasia. Táto bunda je vyrobená z výnimočne ľahkého a odolného materiálu Shell-Lite s využitím technológie FlashTech® a poskytuje nielen ochranu pred dažďom, ale tiež zlepšuje viditeľnosť počas dňa aj noci.

BEZPEČNOSŤ

Bunda TYPHOON vďaka laminovaným švom zaisťuje úplnú ochranu proti prenikaniu vody a udrží vás v suchu aj pri intenzívnych dažďoch. Reflexný materiál použitý v technológii FlashTech® navyše zlepšuje viditeľnosť používateľa, čo je kľúčové pre bezpečnosť v podmienkach obmedzenej viditeľnosti.

FUNKČNOSŤ

Bunda je vybavená množstvom funkčných vonkajších vreciek, ktoré umožňujú uloženie základných vecí pri outdoorových aktivitách. To poskytuje ľahký prístup k potrebným veciam bez potreby vyzliekať bundu, vďaka čomu je bunda TYPHOON nielen praktická, ale aj všestranná na použitie.

VETRANIE

Bunda TYPHOON okrem ochrany pred dažďom zaisťuje aj užívateľský komfort vďaka použitiu podšívky AirMesh, ktorá poskytuje dostatočné vetranie. To znamená, že sa užívateľ nemusí obávať potenia a pocitu dusna ani pri fyzických aktivitách.

KOMFORT

Vďaka ľahkému materiálu a precíznej povrchovej úprave je bunda TYPHOON mimoriadne pohodlná na nosenie. Elastická a odolná Shell-Lite umožňuje neobmedzený pohyb bez obmedzenia pohybu. Okrem toho nastaviteľné manžety a kapucňa poskytujú prispôsobenie individuálnym preferenciám užívateľa, vďaka čomu sa bunda dokonale prispôsobí siluete.

SÚHRN

Bunda do dažďa TYPHOON ponúka nielen účinnú ochranu pred dažďom, ale je aj všestranným produktom, ktorý uprednostňuje bezpečnosť a pohodlie užívateľa. Vďaka použitiu inovatívnych technológií a starostlivého remeselného spracovania sa táto bunda stáva nenahraditeľnou súčasťou výbavy každého, kto oceňuje aktívny životný štýl bez ohľadu na poveternostné podmienky.

Moto nohavice do dažďa TYPHOON

sú výbornou voľbou pre jazdcov, ktorí nechcú byť zaskočení nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Sú navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a pohodlie a sú dokonalým riešením na akúkoľvek cestu bez ohľadu na poveternostné podmienky.

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnosť je prioritou pri navrhovaní našich nohavíc. Používame ľahký a odolný materiál Shell-Lite, ktorý poskytuje ochranu pred dažďom a vetrom a zároveň neobmedzuje pohyb. Laminované švy zabraňujú prenikaniu vody do interiéru, čím chránia jazdca pred premoknutím. Reflexné prvky ReflexLite® navyše zvyšujú viditeľnosť na ceste, čo je kľúčové pre bezpečnosť pri jazde v podmienkach obmedzenej viditeľnosti.

FUNKČNOSŤ

Nohavice TYPHOON boli navrhnuté s ohľadom na funkčnosť. Disponujú množstvom funkčných vonkajších vreciek na uloženie základných vecí počas cestovania. Otvory na nohy na zips uľahčujú rýchle obúvanie a vyzúvanie, čo je dôležité najmä v situáciách, keď sa nečakane zmení počasie.

VETRANIE

Pohodlie a jednoduché používanie zaisťujeme použitím podšívky AirMesh, ktorá poskytuje dostatočné vetranie a odvod vlhkosti. To umožňuje jazdcovi cítiť sa sviežo a pohodlne počas celej cesty, dokonca aj v teplejších dňoch.

KOMFORT

Užívateľský komfort je pre nás prioritou. Preto sú naše nohavice do dažďa nielen funkčné a bezpečné, ale aj výnimočne pohodlné. Ľahký materiál Shell-Lite a správna ventilácia zaisťujú pohodlie aj pri dlhších cestách.

SÚHRN

Moto nohavice do dažďa TYPHOON sú dokonalou kombináciou bezpečnosti, funkčnosti a pohodlia. Vďaka použitiu inovatívnych materiálov a starostlivému remeselnému spracovaniu poskytujú ochranu pred dažďom a vetrom a zároveň zaručujú úplnú voľnosť pohybu a jednoduché používanie. Správna ventilácia a množstvo funkčných riešení z nich robí nepostrádateľnú súčasť výbavy každého jazdca, pripravenú na akékoľvek cestné dobrodružstvo.

Mohlo by Vás zaujímať..