NAČÍTAM...

Textilná bunda RST 103198 Maverick Evo CE Green

Novinka ZĽAVA 7%

Značka:

RST

Pôvodná cena:

299,00 

Akčná cena s DPH:

279,00 

zlava

Vyberte variantu :

46/XL
Tabuľky veľkostí

Legenda skladovej dostupnosti

SKLADOM (produkt je na predajni v Košiciach)
SKLADOM DO (X) DNÍ (produkt bude do (X) pracovných dní na predajni v Košiciach)
NA OBJEDNÁVKU (produkt je možné objednať, jeho termín dodania musíme preveriť)
NEDOSTUPNÉ (produkt sa už nedá objednať)

Maverick Evo je prémiová cestovná bunda z kolekcie RST.

Nová vylepšená bunda Maverick Evo má prepracovanejší profil strihu a pridané vrecká na zahriatie rúk. Vyberateľná vodeodolná membrána SinAqua a vyberateľná prešívaná teplá vložka vám umožní s istotou zvládnuť akékoľvek jazdné podmienky (bundu je možné nosiť s každou vložkou zvlášť alebo samostatne). Reflexná potlač zlepšuje viditeľnosť v tmavých podmienkach. Veľké nasávacie a výfukové ventilačné plochy usmerňujú prúdenie vzduchu, čím zaisťujú maximálnu ventiláciu. Bunda disponuje niekoľkými úložnými vreckami a 360-stupňovým spojovacím zipsom pre spojenie s Maverick Evo nohavicami (alebo akýmikoľvek inými nohavicami z ponuky RST).

CHRÁNIČE
CE hodnotenie: AA
Chránič chrbtice: CE Level 1
Chránič ramien: CE Level 2
Chránič lakťov: CE Level 2
 
KONŠTRUKCIA
Hlavný vonkajší materiál: MaxTex
Ďalší materiál: Balistický nylon
Nepremokavá podšívka: Vyberateľná membrána Sinaqua
Termo vložka: Odnímateľná prešívaná teplá vložka
Vnútorná podšívka: Pevná podšívka zo sieťoviny
Golier: Neoprénový
Ventilácia: Vetranie na hrudi, na chrbte a pažiach
Spojovací zips: Áno – 360º

VLASTNOSTI A VÝHODY
Reflexné detaily: Áno
Nastavenie: Nastaviteľný pás a paže
Vonkajšie vrecká: 2x
Vonkajšie zateplené vrecká na ohriatie rúk: 2x
Vnútorné vrecká: 4x
Pevné vrecko na mapu
Flexibilné panely
 
VEĽKOSTI
EÚ 50 / 40 Angl. = S
EÚ 52 / 42 Angl. = M
EÚ 54 / 44 Angl. = L
EÚ 56 / 46 Angl. = XL
EÚ 58 / 48 Angl. = XXL
EÚ 60 / 50 Angl. = 3XL
EU 62 / 52 Angl. = 4XL
EÚ 64 / 54 Angl. = 5XL (iba čierna)
 
URČENIE
Turistická jazda

 

 

 

rst

RST je hrdá anglická značka motocyklového oblečenia, ktorá v roku 2018 oslávila 30. výročie od svojho založenia. Za tie roky sa veľa zmenilo, ale naša myšlienka zostáva stále rovnaká. RST bude vždy navrhovať, vyvíjať a vyrábať bezpečné, štýlové a cenovo výhodné produkty, dostupné všetkým záujemcom kdekoľvek na svete.

rst

Vďaka pozornej analýze poznatkov zo závodných okruhov, ohlasom i pripomienkam bežných užívateľov a tiež vďaka skúsenostiam s použitím v extrémnych podmienkach, sa RST prepracovalo až na samotnou špičku medzi výrobcami motocyklového oblečenia. Výroba prebieha v niekoľkých vlastných závodoch, iba z materiálov zakúpených a dodaných špecializovaným oddelením RST. V maximálnom množstve sú používané ty najkvalitnejšie certifikované materiály európskych dodávateľov.

rst

Svoju kvalitu výrobkov dokazuje RST vďaka splneniu nových predpisov európskeho nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch, ktoré všetkým motorkárom poskytnú meradlo štandardu bezpečnosti (OOP 2016/425). Spolu s britským laboratóriom sme zapracovali na CE certifikácii všetkých nových produktov! Od roku 2018 sú tak všetky naše produkty RST plne certifikované a zaručujúce adekvátnu mieru ochrany. RST ide svojou vlastnou cestou a nepripustí žiadne bezhlavé kopírovanie ako je tomu u veľa súčasných značiek.

rst

Ďalšou významnou udalosťou značky RST je dlhoročná spolupráca s prestížnymi pretekmi TT Isle of Man, kde je RST ako bezpečnostný partner celého podujatia.

rst

Závodné oddelenie RST pracuje na plné obrátky a jazdcov vo vybavení RST nájdete v národných šampionátoch, významných pretekoch svetového road racingu i v Majstrovstvách sveta cestných motocyklov.
rst 

Mohlo by Vás zaujímať..