NAČÍTAM...

Textilná ventilovaná bunda RST 3159 Pilot Evo Air CE BLACK

Značka:

RST

Cena s DPH:

122,90 

zlava

Vyberte variantu :

40/S
42/M
44/L
46/XL
48/2XL
50/3XL
Tabuľky veľkostí

Legenda skladovej dostupnosti

SKLADOM (produkt je na predajni v Košiciach)
SKLADOM DO (X) DNÍ (produkt bude do (X) pracovných dní na predajni v Košiciach)
NA OBJEDNÁVKU (produkt je možné objednať, jeho termín dodania musíme preveriť)
NEDOSTUPNÉ (produkt sa už nedá objednať)

Pilot Evo Air je ľahká sieťovaná verzia bundy Pilot Evo, ktorá prináša všetky skvelé vlastnosti klasickej bundy, ale naviac obsahuje vrstvu sieťoviny, ktorá umožňuje prúdenie vzduchu okolo tela. Pilot Evo Air je perfektná letná motocyklová bunda.

CHRÁNIČE
CE hodnotenie: AA
Chránič ramien: CE Level 2
Chránič lakťov: CE Level 2
Chránič chrbtice: Vrecko pre voliteľný chránič chrbtice
 
KONŠTRUKCIA
Hlavný vonkajší materiál: MaxTex
Ďalší materiál: K300 sieťovina
Vnútorná podšívka: Pevná podšívka zo sieťoviny
Ventilácia: Panely zo sieťoviny
Golier: Neoprénový športový
Spojovací zips: Áno – 360º
 
VLASTNOSTI A VÝHODY
Nastavenie: Nastaviteľný pás a rukávy
Reflexná tlač
Vonkajšie vrecká: 2x
Vnútorné vrecká: 2x
 
VEĽKOSTI
EÚ 50 / 40 Angl. = S
EÚ 52 / 42 Angl. = M
EÚ 54 / 44 Angl. = L
EÚ 56 / 46 Angl. = XL
EÚ 58 / 48 Angl. = 2XL
EU 60 / 50 Angl. = 3XL
 
FAREBNÉ PREVEDENIE
čierna

 

 

 

rst

RST je hrdá anglická značka motocyklového oblečenia, ktorá v roku 2018 oslávila 30. výročie od svojho založenia. Za tie roky sa veľa zmenilo, ale naša myšlienka zostáva stále rovnaká. RST bude vždy navrhovať, vyvíjať a vyrábať bezpečné, štýlové a cenovo výhodné produkty, dostupné všetkým záujemcom kdekoľvek na svete.

rst

Vďaka pozornej analýze poznatkov zo závodných okruhov, ohlasom i pripomienkam bežných užívateľov a tiež vďaka skúsenostiam s použitím v extrémnych podmienkach, sa RST prepracovalo až na samotnou špičku medzi výrobcami motocyklového oblečenia. Výroba prebieha v niekoľkých vlastných závodoch, iba z materiálov zakúpených a dodaných špecializovaným oddelením RST. V maximálnom množstve sú používané ty najkvalitnejšie certifikované materiály európskych dodávateľov.

rst

Svoju kvalitu výrobkov dokazuje RST vďaka splneniu nových predpisov európskeho nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch, ktoré všetkým motorkárom poskytnú meradlo štandardu bezpečnosti (OOP 2016/425). Spolu s britským laboratóriom sme zapracovali na CE certifikácii všetkých nových produktov! Od roku 2018 sú tak všetky naše produkty RST plne certifikované a zaručujúce adekvátnu mieru ochrany. RST ide svojou vlastnou cestou a nepripustí žiadne bezhlavé kopírovanie ako je tomu u veľa súčasných značiek.

rst

Ďalšou významnou udalosťou značky RST je dlhoročná spolupráca s prestížnymi pretekmi TT Isle of Man, kde je RST ako bezpečnostný partner celého podujatia.

rst

Závodné oddelenie RST pracuje na plné obrátky a jazdcov vo vybavení RST nájdete v národných šampionátoch, významných pretekoch svetového road racingu i v Majstrovstvách sveta cestných motocyklov.
rst 

Mohlo by Vás zaujímať..