Textilné nohavice Richa Softshell Mesh WP Black

Novinka

Značka:

RICHA

Pôvodná cena:

219,99 

Akčná cena s DPH:

219,90 

Vyberte variantu :

S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
5XL
6XL
Tabuľky veľkostí

Legenda skladovej dostupnosti

SKLADOM (produkt je na predajni v Košiciach)
SKLADOM DO (X) DNÍ (produkt bude do (X) pracovných dní na predajni v Košiciach)
NA OBJEDNÁVKU (produkt je možné objednať, jeho termín dodania musíme preveriť)
NEDOSTUPNÉ (produkt sa už nedá objednať)
  • Pre jazdcov, ktorí kombinujú vášeň pre športové túry a praktické dochádzanie do práce, sú textilné nohavice Richa Softshell Mesh WP Black ako stvorené. S tenkým strihom, ktorý pripomína džínsy, poskytujú nielen skvelý vzhľad, ale aj pohodlie a flexibilitu.

    Ich odolná a strečová softshellová vonkajšia vrstva je dizajnovaná tak, aby odolala náročným podmienkam na ceste. Rôzne 3M reflexné detaily pridávajú do výbavy bezpečnostný prvok, zvyšujúci viditeľnosť v rôznych svetelných podmienkach.

    Chrániče na kolenách D30® zabezpečujú bezpečnú jazdu a môžeš si pridávať voliteľné hip chrániče podľa svojich preferencií. Odnímateľná Aquashell 10 000 mm vodotesná membrána poskytuje spoľahlivú ochranu pred dažďom a vlhkosťou, čím udržiava pohodlie aj pri nepriaznivom počasí.

    S 3 vonkajšími zipsy vreckami máš vždy pri ruke potrebné veci. Nastaviteľné okolo členkov a pása zabezpečujú, aby nohavice sedeli presne podľa tvojich preferencií. A s možnosťou pripojenia pomocou spojovacieho zipsu (krátkeho) môžeš ľahko kombinovať tieto nohavice s ďalšími súčasťami tvojej jazdeckej výbavy. Richa Softshell Mesh WP Black sú spojením štýlu, pohodlia a bezpečnosti pre každú jazdu.

 

richa logo

70: to je počet rokov skúseností, ktoré vám môžeme ponúknuť ako motocyklista. To je nie menej ako 7 desaťročí, počas ktorých sme naplno venovali svoj čas dolaďovaniu našich techník na úroveň, ktorá nás teraz charakterizuje. Výsledkom je neprekonateľná kvalita, ktorá sa rozprestiera v našom bohatom sortimente. Od svojich začiatkov výroby kožených rukavíc sa Richa teraz rozrástla na stálu súčasť medzinárodného trhu s rozšíreným sledovaním a známou značkou.

richa1

Bez rizika. Žiadny stres. Len jazdite na limitoch! Niekedy môže byť život taký jednoduchý. Aby sme to ešte trochu rozbehli, ideme ešte o krok ďalej s naším mottom „cíť sa bezpečne, cíť sa dobre“. Takto ponúkame každému motocyklistovi prístup k slobode v jej najčistejšej možnej forme: vďaka kombinácii vysokej kvality, maximálneho pohodlia a optimálnej ochrany môžete na svoju motorku nasadnúť úplne bez starostí. Naše prémiové a štýlové motocyklové oblečenie zaručuje špičkovú úroveň ochrany pre motocyklistov každého druhu. S našimi odolnými materiálmi, inovatívnymi funkciami, vynikajúcimi službami a atraktívnymi cenami dosahujeme vrchol na každom kroku.

richa2

 

Mohlo by Vás zaujímať..