Dámske kožené rukavice RST 3060 S1 CE WHITE

Značka:

RST

Cena s DPH:

101,90 

zlava

Vyberte variantu :

06/S
07/M
08/L
09/XL

Naozaj pohodlné, ale vysoko výkonné športové rukavice, ktoré zodpovedajú hodnotám kolekcie S1.
Sú vybavené karbónovou ochranou kĺbov, strečovými panelmi a komfortným vonkajším šitím.
Rukavice sú k dispozícii v pánskych a dámskych variantoch vo farbách zodpovedajúcich zvyšku kolekcie S1.
Fantastický doplnok k rade S1!

CHRÁNIČE
CE hodnotenie: Level 1 KP
Chránič kĺbov: Karbón
Chránič prstov: TPR
Slidery na dlani: TPR

KONŠTRUKCIA
Hlavný vonkajší materiál: Koža
Ďalší vonkajší materiál: Amara
Dvojitá vrstva kože v oblasti dlaní: Áno
Vonkajšie šitie prstov: Áno
Ergonomicky tvarované prsty: Áno
Detaily kontrastného stehu: Áno
Zapínanie na zápästie: Dvojitý suchý zips

 

 

 

rst

RST je hrdá anglická značka motocyklového oblečenia, ktorá v roku 2018 oslávila 30. výročie od svojho založenia. Za tie roky sa veľa zmenilo, ale naša myšlienka zostáva stále rovnaká. RST bude vždy navrhovať, vyvíjať a vyrábať bezpečné, štýlové a cenovo výhodné produkty, dostupné všetkým záujemcom kdekoľvek na svete.

rst

Vďaka pozornej analýze poznatkov zo závodných okruhov, ohlasom i pripomienkam bežných užívateľov a tiež vďaka skúsenostiam s použitím v extrémnych podmienkach, sa RST prepracovalo až na samotnou špičku medzi výrobcami motocyklového oblečenia. Výroba prebieha v niekoľkých vlastných závodoch, iba z materiálov zakúpených a dodaných špecializovaným oddelením RST. V maximálnom množstve sú používané ty najkvalitnejšie certifikované materiály európskych dodávateľov.

rst

Svoju kvalitu výrobkov dokazuje RST vďaka splneniu nových predpisov európskeho nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch, ktoré všetkým motorkárom poskytnú meradlo štandardu bezpečnosti (OOP 2016/425). Spolu s britským laboratóriom sme zapracovali na CE certifikácii všetkých nových produktov! Od roku 2018 sú tak všetky naše produkty RST plne certifikované a zaručujúce adekvátnu mieru ochrany. RST ide svojou vlastnou cestou a nepripustí žiadne bezhlavé kopírovanie ako je tomu u veľa súčasných značiek.

rst

Ďalšou významnou udalosťou značky RST je dlhoročná spolupráca s prestížnymi pretekmi TT Isle of Man, kde je RST ako bezpečnostný partner celého podujatia.

rst

Závodné oddelenie RST pracuje na plné obrátky a jazdcov vo vybavení RST nájdete v národných šampionátoch, významných pretekoch svetového road racingu i v Majstrovstvách sveta cestných motocyklov.
rst 

Mohlo by Vás zaujímať..